Autor Wątek: ELEVEN RACK USERS - Porady, Pomysły, Presety  (Przeczytany 246194 razy)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Na main out wysyła w końcu po to jest to wyjście, na amp nie wysyła.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
a odsłuch (wieżę, głośniki od kompa itp) masz wpięty w wyjście słuchawkowe? bo Eleven chyba nie wysyła sygnału z kompa na amp out i main out (ale nie sprawdzałem ;) )

Jakbym miał to bym wpinał;] No trudno - sprzęt zbyt pro. Pozostają mi w chwili obecnej słuchawki tylko ;)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dobra, jeśli ktos chce to może sobie podejrzeć, jak ustawiony jest mój 11R pod współpracę z C8 :P
Tylko pamietajcie, że jeszcze po drodze mam Sonic Maximizer.






Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Tylko pamietajcie, że jeszcze po drodze mam Sonic Maximizer.
A on w końcu nie wyzionął ducha ostatnio?

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Mam zapasowy, to po pierwsze, po drugie poluzowała sie obudowa i obwodu masy nie zamykało chyba. Po dokręceniu się naprawiło :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie prościej byłoby wrzucić preset? Śmieszne ustawienia, swoją drogą.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nie prościej, bo trzeba by miec komputer tam, gdzie ma sie urządzenie.

Offline sziobro

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Witam.. Usiłuje wpiąć kaczkę w pętle problem w tym że 11R w ogóle mi jej nie wykrywa próbowałem wszystkiego w opcjach Pro Tools i też bez skutku...Jeżeli ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradził proszę o pomoc. Pozdrawiam

Posty połączone: 09 Lut, 2012, 23:20:20
Witam usiłuje wpiąć kaczkę w pętle problem w tym że 11R jej w ogóle nie wykrywa a wszystko jest wpięte tak jak ma być.. Brak mi już sił do tego... Proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: 09 Lut, 2012, 23:20:20 wysłana przez sziobro »

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Jakie masz ustawienia FX loop w 11r?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Bat preset 4 8.
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Ktoś miał doświadczenia z reampowaniem ścieżek w Pro Toolsie? Tutaj http://www.avid.com/us/avid-tv/ReampingwithElevenRack gościu pokazuje jak to robić powiedzmy w czasie rzeczywistym bez nagrywania reampowanej ściechy, a u mnie tak nidyrydy. :( Może coś ustawiam źle, output ścieżki z dry signalem ustawiam na reamp, w 11R ustawiam wejście też reamp, daję play i nic się nie dzieje. Dopiero jak nagrywam i ustawię zgrywanie na ścieżce z inputem "11R rig" to mi odtwarza i nagrywa już całość z symulacjami. eny ajdija?
do widzenia.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ty miałem taki temat zakładać w dziale software też tego nie ogarniam i przy okazji jak to zrobić, żebym podczas odtwarzania słyszał dźwięk z 11r? t.z.n. jak jest stop i mam na ścieżce zaznaczone czerwone kółeczko to mam odsłuch jak nagrywam też ale jak odtwarzam to dźwięku nie ma i nie mogę sobie danego miejsca przećwiczyć ktoś wie jak temu zaradzić?

Już nie aktualne wyczaiłem :) Track i zmieniasz na input only monitoring :)
« Ostatnia zmiana: 15 Lut, 2012, 00:47:11 wysłana przez Pneumonia2 »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Coś się pokaszaniło w oprogramowaniu rozszerzenia, poznikały wszystkie dodatkowe opcje. Są widoczne kiedy rozwijam pasek, ale kiedy je wybieram, pokazuje mi czysty blankiet i wirtualny rig wygląda mniej więcej tak, jak w załączniku.
Ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie? Nie bardzo wiem co mam robić z tym fantem. Podpowiedzcie coś, please.





Posty połączone: 22 Lut, 2012, 21:12:03
OK. Wszystko bangla. Gdyby ktoś miał podobny problem, to wystarczy przeprowadzić od nowa cały proces instalacji exp pack. Pojawi się informacja, że dla tego klucza produktu limit instalacji został wyczerpany, ale sprawdzając odświeży oprogramowanie, i wszystko będzie działać prawidłowo.
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2012, 21:12:03 wysłana przez Trzynasty »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline sziobro

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Witam mam problem po podłaczeniu 11rack do komputera traci wszystkie brzmienia w kolumnie słychać tylko szum.. Resetuje mu pamięć i wszystko powraca do normy. Miał ktoś taki problem???

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Odpisałem Ci na maila, zmień częstotliwość próbkowania (sample rate) i będzie git, częsty problem.

Offline sziobro

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
po pierwsze - wykasuj jpg i zamaluj sobie ten cd key.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline mrowek_met

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
sorki


Posty połączone: 18 Mar, 2012, 15:43:25
a wiec Lothar widziałeś o co chodzi więc może możesz coś doradzić?

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Niestety nie potrafię Ci doradzić - może ktoś inny z 11r ma jakiś pomysł.
Chodziło mi tylko o to, żeby ktoś Ci nie spisał Twojego cd keya.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline mrowek_met

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
mam firmware ten1.03 a chce wrzucic te. 2.0 czy jakos.expansion pack zainstalowałem i na kompie jest ok tylko do elevena nie moge firmware wrzucic

Posty połączone: 18 Mar, 2012, 20:43:52
a tak przy okazji Lothar dzieki za info.zapomniałem zamazać tego keya :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Musisz mieć świeże sterowniki i to trzeba zmienić. Natomiast dziwne jest ze w ogóle udało się to Tobie zrobić ze masz na kompie a nie masz w urzadzeniu. Bez podłaczonego elevena instalacja nie szła . A jeśli poszło to koniecznie sprawdź sterowniki nawet jeśli masz te właściwe zainstaluj je jeszcze raz, oprogramowanie w trakcie instalacji jest dość chimeryczne i tez  zajęło mi to trochę zanim zaskoczyło ;)

Offline Roscoe

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Witam,
Widzę że tutaj nieźli zawodnicy jeśli chodzi o 11 r. Przejrzałem temat pobieżnie, niestety nie znalazłem nurtującego mnie problemu.
Sprzęt dopiero wrócił z serwisu, ograłem mniej-więcej i działa elegancko jako standalone. Natomiast podczas nagrywania to się dzieje czarna magia - dokładnie w wyjściu słuchawkowym które to podaje mi niemiłosiernie przesterowany sygnał (podkład, gitara). Najciekawsza rzecz - kiedy próbuję odsłuchać nagraną ścieżkę (z takim odsłuchem to niezłe kwiatuchy idą, polecam) korzystając z integry i jakiegoś WMP to wsio jest jak ma być.
Obniżałem napięcie na USB, instalowałem oprogramowanie od nowa, rejestr czyściłem, odprawiałem rytuały kabały, prosiłem boga, prosiłem serwis nawet i dalej jestem z ręką w nocniku.
Skontaktowałem się nawet z serwisem komputerowym, który stwierdził że to może być wina niskiego napięcia na USB, jednak gdy napisałem panom że cudo zasilane jest z kabla to kontakt się urwał.
Walić jeszcze raz do komputerowego i oddawać PC na naprawę, czy ktoś mnie oświeci? Służę browarem za poradę. A kij mi w oko, siedmiopakiem całym!

P.S. ktoś napisał że panowie z serwisu mili. Może i mili, ale co oni mi nerwów naszarpali to moje. I myślę że wzajemnie zresztą.

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Próbowałeś ustawić niższy poziom Headphone Volume w User Options?
- mix your style -

Offline Roscoe

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Tak, różnica tylko w głośności - artefakty te same.

Offline mrowek_met

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
juz probowałem ze sterownikami które mam.chodzi o to że nie chce mi kodi ID przyjąć ze niby juz jest raz wykorzystany

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
6626 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
25 Odpowiedzi
27452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
919 Odpowiedzi
347571 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2024, 21:18:53
wysłana przez Zomballo
743 Odpowiedzi
309859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
298 Odpowiedzi
209890 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555