Autor Wątek: Jak i gdzie dorwać Schectera C7 Hellraiser równocześnie przy tym nie przepłacać  (Przeczytany 8197 razy)

Offline Tribunal

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
<HI po raz pierwszy na tym forum :) >

Jak zapewne wiecie w PL sklepach Schectery są rzadkością - zwłaszcza wyższe modele...
Więc - czy możliwe byłoby ściągnięcie tej gitary z zagranicy i równocześnie zmieścić się w budżecie 3000 ?

Nie podawajcie mi innych propozycji, bo dla mnie te "kołkowate" gryfy schectera są dla mnie najwygodniejsze (taki fetysz :P )



Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Paczki z głów!

Offline Tribunal

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Teraz po 3149 :/... O Thommanie nie wspomne... :/

Do zorra sie odezwe - narazie chce znać sytuacje na rynku "nówek" :)

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
vader sprzedaje białego. obczaj giełdę, powinien być aktualny, biały z floydem, casem i jakimiś badziewiami gratisami. za 3200 i guess.
imho - opłaca się w miarę.

Offline Tribunal

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Jakubie nie bd ci wiosła sprzed nosa odbijał bo nawet nie widząc twej twarzy widze jak ci ślina cieknie na to wiosło :D <Joke> xD

Na forum wyczytałem, że jest jakiś amerykański koleś u którego te schectery są w miare tanie...można linka jakiego ? :)

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Pewnie MarudaJB... ja swoją c-7 u niego kupiłem za 2,5k. Szukaj go na allegro. Podaję też adres jego strony: http://guitar-max.eu/
minimum respect!

Offline Tribunal

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Oświadczam iż albowiem bo stałem się posiadaczem LTD MH 417 :) Kupiłem od znajomego mojego znajomego za 2400 :) Focie pstrykne jak odzyskam swoją cyfrówke na co bd musiał troche poczekać bo moja luba sobie ją pożyczyła i nie ma zamiaru oddać :D

Narazie powiem tylko tyle - MUAAA!!!!!! xD W życiu nie miałem tak wygodnego badyla :D Jedyne do czego sie przyczepie to matowe wykończenie...:P No ale nic nie jest doskonałe :)
« Ostatnia zmiana: 18 Lip, 2011, 14:12:13 wysłana przez Tribunal »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Imo matowe wykończenie to najlepsze co może spotkać czarną gitarę, poza oczywiście białym bindingiem.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Mam możliwość zakupu takiego wiosła, za około 2600, tylko u polskiego dystrybutora wygląda tak:
http://www.megamusic.pl/ProdInfo.aspx?prodCode=10731
a u producenta tak:
http://www.schecterguitars.com/International/Products/Guitar/Hellraiser-C-7.aspx
Zastanawiam się, czy kupując to u Polaków nie dostanę jakiegoś paździerza bo jak by nie patrzeć to zdjęcie przedstawia inne wiosło. W ogóle wkurwiłem się, bo 8 Schectera polski dystrybutor nie ma w ogóle :facepalm: a wolałbym chyba 8.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Polskiego przedstawiciela Szektera zaczynam uważać za bandę idiotów.
Paczki z głów!

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Polskiego przedstawiciela Szektera zaczynam uważać za bandę idiotów.

Ogólnie polscy dystrybutorzy to jakaś porażka, to nie jest odosobniony przypadek. Podobnie miałem z innymi, gdzie ściągają tylko jakieś ścierwo, a nic normalnego niestety już nie ma. Do Polaka chyba nie dociera, że jego rodacy grają i chcą grać nie tylko na kawałku deski i badyla, ale na czymś więcej, Niemcom nie będę kabzy nabijał z zasady, a na coś lutniczego co ma ręce i nogi póki co mnie nie stać...

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Mam możliwość zakupu takiego wiosła, za około 2600, tylko u polskiego dystrybutora wygląda tak:
http://www.megamusic.pl/ProdInfo.aspx?prodCode=10731
a u producenta tak:
http://www.schecterguitars.com/International/Products/Guitar/Hellraiser-C-7.aspx
Zastanawiam się, czy kupując to u Polaków nie dostanę jakiegoś paździerza bo jak by nie patrzeć to zdjęcie przedstawia inne wiosło. W ogóle wkurwiłem się, bo 8 Schectera polski dystrybutor nie ma w ogóle :facepalm: a wolałbym chyba 8.
8-emki są zamówione przez Megę, ale płyną już od kwietnia. Więc chyba trzeba samemu ściągać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
"Czekamy na dostawę Schectera z gitarami siedmio i ośmiostrunowymi ,ale
niestety nie będzie w niej wersji leworęcznych."

Odpowiedź na pytanie: "w jakiej cenie mogliby Państwo sprowadzić gitarę
wymienioną w tytule (wersja jak w załączniku)"
Paczki z głów!

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Heh, trochę słaba opcja, no ale co tu się dziwić - Polska. Jakiś czas temu kupowałem leworęcznego Hellraisera C-7 FR i amerykański dystrybutor ściągnął go w niecały tydzień : kolor, wersja - wszystko tak jak zamawiałem. Kosztował 750 usd razem z darmową wysyłka na terenie USA.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
{OT}
Spoiler
{/OT}
Paczki z głów!

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Lewy C8 powiadasz... Hmmm, no zapytam czy takie co majom i ile chcom :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3946 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2007, 17:56:03
wysłana przez el-biczel
0 Odpowiedzi
2247 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2007, 15:50:58
wysłana przez altair
47 Odpowiedzi
22141 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2008, 21:34:27
wysłana przez 7th
23 Odpowiedzi
13578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2010, 16:14:26
wysłana przez MarkMorton
4 Odpowiedzi
3498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lut, 2011, 21:57:55
wysłana przez Vertigo