Autor Wątek: [NGD] czyli jak youshy po raz pierwszy kupił coś z (bardzo daleka). (TELE!)  (Przeczytany 14364 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Dziś oto objawił się jeden z piękniejszych poranków tych wakacji. Tak koło dziewiątej zapukał do mnie (całkiem miły) pan z poczty polskiej z paczuszką. Okazało się, że jedynym problemem było podpisanie kilkunastu papierków i potem...



Potem, standardowo, nie mogłem zdecydować się czym otworzyć tą paczkę:











W końcu, po wielu trudach i znojach:





(osobiście tego najbardziej się obawiałem, bałem się że wysyłka w gigbagu może być dla mojego tele śmiertelna..)



iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iii



(oh! ah! ooooh!)

!!!!!!!



Foty za grosz nie oddają uroku wiosła, wszystkie aparaty które mam w domu doszły do wniosku że się rozładują a mnie wtedy został jedynie pstrykacz z nokii...
Ogólnie, wiosełko jest z 93-94r., jest to 72' reissue, sucz jest japońska, najbardziej klasyczny tele jaki może być, jesionowa decha, jednoczęściowy (!) klonowy gryf i podstrunnica, single fendera. Mostek z trzema podwójnymi kostkami, klucze gotoha, pickguard czarny-biały-czarny.
W każdym razie - nie mam pojęcia jak gada przez piec, sprawdzę dopiero za trzy tygodnie bo w środę wybieram się do Tunezji (kurwa, akurat teraz..). Z dechy gada baaaardzo ładnie, nawet jak na założone niteczki 9-46. Klucze całkiem nieźle trzymają, nawet jak na nieblokowane i przy szaleńczym wibrato (no, tu już nie jest AŻ tak wspaniale). Zobaczymy na przestrzeni dni czy dostaje u mnie zieloną kartę, jeśli tak to zacznie się wymienianie części; na początku klucze, mostek...

Enyłej - czuję że dorastam :D

Ed. fotka ze stópką będzie jak mi się aparat podładuje :D
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2011, 10:36:44 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Czekałem na to NGD, śliczności ! Mostek zmień, bo nie ma się co męczyć z tym dziadem. Czekamy na lepsze foty. Aż mnie GAS na 2 tele ogarnął.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Czekam aż mi wpłynie trochę kasiury, ściągnę sobie jakiś fajny mostek (nie wiem, hipshot + graptech?) + bernakle flat 50' + jakieś blokowane i będzie dopiero seks :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
A właśnie youshy, powiedz jak wysyłka, cło itp.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Wiesz, przesyłka mnie wyszła wyjątkowo tanio (no, ale to raczej od sprzedawcy zależne), wszystko miałem namierzane więc wiedziałem gdzie jest. Najdłużej spędziła na polskim celnym, stamtąd mi przysłali pisemko że mam pokazać dowód wpłaty, a jako że zaniżył mi japoniec wartość, to obeszło się bez cła. Zresztą, zobacz sobie http://tracking.post.japanpost.jp/service/singleSearch.do?searchKind=S004&locale=en&reqCodeNo1=EJ120263661JP&x=29&y=9 Czerwiec 30 - Lipiec 8 była na celnym.

@Zorro - w sumie masz rację, właśnie siadłem i całkiem ładnie ustawiłem menzurę, a myślałem że nie da rady :)
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2011, 10:29:55 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Telecastery zaczynają do mnie przemawiać. Bardzo ładna gitara, cóż więcej pisać : )
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Gratuluje, piękna gitarka :) moze kiedys do takich dorosne

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ładne, choć nie dla mnie. :) gratz
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
piękna :). jak kiedyś nie trawiłem tele tak teraz są w mojej czołówce (przynajmniej jak chodzi o wygląd).. gratuluję i czekam na sprawozdanie  po miesiącu miodowym

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
blondi pierwszy sort, gratulacje!

Korzystając z tematu o tele co myślicie o serii Baja, może być czy lepiej bezwzględnie polować na japońca 
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2011, 16:08:40 wysłana przez oz »

Offline PokerFace

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
No gratulacje youshy, ładne wiosło, wpadnij z nim kiedyś do Warszawy to obmacam :D (+ wisisz mi karnego browara, bo to nie jest mój Fender! :P)
na pochyłe drzewo nawet Salomon nie naleje.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Będzie Gparty w Wawie to wpadnę i dostaniesz swojego browara też :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Mrutg

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Hej. Od jakiego Japońca to było ściągane? Ze sklepu Ishibashi, z Ebay'a czy jak?

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Z Ebay'a, koleś się ukrywa pod nickiem ookini55 - http://myworld.ebay.com/ookini55/?_trksid=p4340.l2559

EDITTO!

Jako że miesiąc (niecały..) miodowy się skończył, to mogę coś skrobnąć o tejże gitarce. Mam zajebiste szczęście, bo trafiłem na klocki drewna które świetnie ze sobą współgrają, nie ma żadnych wilków, martwych progów itd; naprawdę świetnie wykonany instrument. Na 10-46 gra się wybitnie, wszystkie licki kąntry od razu grają same z siebie, a jak założyłem .60 i zrobiłem sobie strój The Safety Fire (AADGHE) to jest rządzenie straszne; sladże, dżenty itd (na singlach!) tak jak lubię.

Klamka zapadła, gitara zostaje (wszyscy, którzy polowali że ją sprzedam - przepraszam) :D Teraz jedynie czekać na set flat '50, chociaż jeszcze nie jestem pewien czy zmieniać czy nie; zamówię, zobaczę, jak coś to puszczę dalej.

Tak swoją drogą, do panów którzy mają lutnicze wiosła, nie orientujecie się kto mógłby wystrugać fajnego tele, tylko że troszkę inne? Bo mam pomysł na takiego rockowego tele (jesion bagienny, klon, dwa humby), tylko nie wiem kto by się tego podjął nie zdzierając ze mnie wszystkiego co mam (RAN za takie tele zawołał 8400...).
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ile Cie to cacko w sumie kosztowało?

A i jest to raczej '52 reissue ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Kurczę, z tego co ja się dowiedziałem to jest '72 ale, szczerze powiedziawszy, nie obchodzi mnie to, bo gra zajebiście ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline danielWOLF

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Brzmienie idzie z łapy.
Świetna deska! gratuluję, a jak to wyglądało z opłatami? Paypal, czy jak ? :)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
'72 ma Humbuckery :)

Kurwa, masz rację :D

Świetna deska! gratuluję, a jak to wyglądało z opłatami? Paypal, czy jak ? :)

Paypal; szybko, ładnie, wygodnie; zresztą, jeśli ktoś chce tele, to polecam tego kolesia, ostatnio pisałem do niego czy nie ma jeszcze takich tele (bo się trochu moich znajomych zakochało i też chcą :D) i bezproblemowo :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline damagedime777

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
youshy, dobry dezodorant :) I dzięki za kryptoreklamę firmy, w której pracuje :)

Gratuluje wiosełka! Niech służy dobrze (czyt. niech przynosi browary, robi laske i drapie po tyłku) :)

Peace

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Dobra, wrzuciłem flat '50 do tele. Chcę, żeby BKP wychowywało moje dzieci, naprawdę. Mega pełny sound, mniej twangowy ale za to bardziej mięsisty, muskularny + jeszcze zajebiście klarowny, wszystkie dźwięki są fajnie odseparowane i bardzo reagujące na dynamikę. W sumie, wrzuciłem je wczoraj wieczorem, a dziś rano grałem koncert, totalnie na ślepo i nie zawiodłem się. I jeszcze dostałem komplet strun, kostkę i podkładkę pod piwo (tak, z niej jestem najbardziej zadowolony :D)

Wiem, że na pewno jeszcze raz zamówię BKP'sy do innych gitar, jak będę miał $$ ofc.


A, jeden bubel - potki były troszkę za duże, więc musiałem lekko poszerzyć otwory, ale nie wydaje mi się żeby to był wielki problem :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Powiedz nam ile dałeś kasiory za nią i czy robicie jakąś grupową paczke ze znajomymi :D Mnie GASUJE takie tele FAK JE

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2580 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2011, 22:27:50
wysłana przez Lothar
7 Odpowiedzi
2668 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 00:32:09
wysłana przez piotreksu
7 Odpowiedzi
5208 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2011, 23:25:52
wysłana przez mhrok lama
13 Odpowiedzi
5963 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 13:11:07
wysłana przez wuj Bat
27 Odpowiedzi
8107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2015, 10:03:13
wysłana przez wuj Bat