Autor Wątek: 3 kawałki do oceny  (Przeczytany 1649 razy)

Offline L3sh3q

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Pomysły
3 kawałki do oceny
« 08 Lip, 2011, 00:19:15 »
Postanowiłem poddać się weryfikacji  ;)
Chodzi o brzmienie i same kawałki też.

Żeby nie było nudno, bo bez wokalu, to pocieniałem, ale sama struktura piosenek jest zachowana.

Nagrywane przez GX   IRy

Dwa do kupy bo podobne gatunkowo (powiedzmy, że melodic (bleh) hc (yes!)) i chyba brzmieniowo:

- Nr 1 to kostka TSE 808   gratifier z GR4 (ustawiony płasko)   darmowy impuls z forum "guitar amp modeling". Bas to VST heliona(nie wiem, czy nie za głośno)
- Nr 2 to Le456 i impulsy z Recabinata 2 (bez basu)

Wlacz osadzony player soundcloud


Wlacz osadzony player soundcloud


Nr3 różni się praktycznie tylko impulsem od V2, jednak brzmi IMHO dużo lepiej (Pewnie dlatego, bo głośniej. W powyższych nie szalałem z suwakami. W każdym razie próbowałem zapiąć ustawienia do V2, ale nie zagrało). Muzycznie, to  spełnienie dzięciecych marzeń, żeby choć trochę być jak późne Exploited  :headbang:

Wlacz osadzony player soundcloud


Z innej beczki. W okolicach Krakowa nie pograłby ktoś na żywo?
« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2011, 00:39:51 wysłana przez L3sh3q »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: 3 kawałki do oceny
« Odpowiedź #1 08 Lip, 2011, 10:22:23 »
jedynka mi się podoba od około 30 sekundy, dwójka mi cała siedzi, trojka juz mniej ale też w miarę cała. Choć kompozycyjnie to one generalnie leża w stosunku do tego co słucham na co dzień, ale jeśli miałbym oceniać ten aspekt, to oczywiscie dwojka, bo jest najbardziej rozbudowana. Choć slodka melodia może troche kaleczyc w uszy, ale ja lubie slodkie melodie i ogólnie rzyganie tęczą i rozowe jednorożce, więc dla mnie jest ok, nawet bardzo. Zresztą ta muza z zalożenia nie ma być rozbudowana i trudna w odbiorze, więc nie ma się czego przyczepić. No i jeszcze jedna kwestia kwestia - w sumie trudno tak naprawdę oceniac jak kawałek nie jest cały ;)

Brzmieniowo dla mnie (od najlepszego) dwójka, trójka i jedynka. Masz fajny środek w tym, fajnie że go tyle dałeś. Stopa mogłaby być trochę głośniej.
B ( o ) ( o ) B S

Offline L3sh3q

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Pomysły
Odp: 3 kawałki do oceny
« Odpowiedź #2 08 Lip, 2011, 22:21:07 »
Dzięki za uwagi.

No tak naprawdę to raczej takie kadłubki piosenek, a nie całe kawałki. Nie ma wokalu to uznałem, że nie ma po co na siłę robić z  tego 3ech-4ech minut. Zwykle pomysłów starcza mi i tak na max 3 riffy, więc dużo więcej nie spodziewałbym się tam finalnie usłyszeć :p

Zdaję sobie sprawę, że forma jest nieskomplikowana, ale nawet nie mam zamiaru startować w zawodach na progresywne, połamane granie bo raz, że nie umiem, a dwa że nie przepadam.

bandit112

  • Gość
Odp: 3 kawałki do oceny
« Odpowiedź #3 09 Lip, 2011, 00:46:08 »
ja moge pograc :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
2479 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2009, 14:07:35
wysłana przez maślak
7 Odpowiedzi
2537 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 22:39:16
wysłana przez Jakub_Z.
5 Odpowiedzi
2408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2011, 16:55:17
wysłana przez 7th
14 Odpowiedzi
1972 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2012, 12:07:41
wysłana przez dan777
0 Odpowiedzi
2109 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Wrz, 2016, 15:45:04
wysłana przez crosswah