Autor Wątek: Nadchodzi wielki dzien - pierwsza lampa  (Przeczytany 22327 razy)

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Dobra. Wybralem MG Fendmess'a. Skoro ma to byc tanszy odpowiedni mesy to zainwestowac musze teraz w dopalke jaka pewnie ;]
Lubie ciastka.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
A tak z czystej ciekawości jakie masz wiosło, w sensie speckę wiosła?
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Schecter Hellraiser c7 na emg 81-7 przy moscie. Gryf: mahon, korpus: mahon, klon
Lubie ciastka.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
IMO powinno spokojnie obejść się bez dopały, ale co kto tam lubi.
Paczki z głów!

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Dojdzie to sie sprawdzi ;] Wie ktos moze czym dopalaja mese w Suicide Silence ? podoba mi sie ich brzmienie (choc kawalki nie wszystkie)
Lubie ciastka.

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Dobra. Wybralem MG Fendmess'a. Skoro ma to byc tanszy odpowiedni mesy to zainwestowac musze teraz w dopalke jaka pewnie ;]




Jak dostaniesz Fendmessa, prócz dopałek potestuj również koniecznie wszelkie sonic maximajzery.
Co do dopalania, oczywiście TS'em:
http://www.uberproaudio.com/who-plays-what/707-suicide-silence-mark-heylmun-guitar-rig-gear-and-equipment

Nie chciało mi się grzebać i sprawdzać, który dokładnie model służy tam za dopałkę :P:
weimar guitar gently weeps

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Wzmacniacz jest , kolumna (hb g212 v30) tez. Nawet bez dopalki jakby daje rade ale mysle ze mozna lepiej ;] pozatym nie sprawdzalem powyzej mastera na 1.5 tak to napierdala. W przyszlym tygodniu moze uda sie zwiesc to na salke to obadam bardziej.
Lubie ciastka.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Przez dość długi czas (ponad dwa lata) byłem użytkownikiem MG Raven II 100 po tuningu fabrycznym i myślę, że kupując Fendmess'a zrobiłeś dobry zakup. Clean to w tych wzmakach to samo, moim zdaniem jeden z lepszych cleanów w hajgejnach wogóle, natomiast kanał przesterowany u Ciebie to Czerwień u mnie. Ogólnie spokojnie możesz grać bez kostek, za to po dopaleniu TS808 (kopię mogę Ci załatwić, kumpel robi z oryginalnymi JRC lub z nowszymi TL, sam uważam TL za lepszy) na bank będzie dynamiczniej i jaśniej, wtedy bardzo się zbliżysz do brzmień typu MESA DR itp. Aha, Pentoda/Trioda, to na ucho działa jak miękko/ostro.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
8903 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 23:58:57
wysłana przez jaca2303
40 Odpowiedzi
12229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2011, 13:32:11
wysłana przez mateusz.
14 Odpowiedzi
4935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2012, 11:47:01
wysłana przez Rachet
3 Odpowiedzi
1745 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2012, 12:45:50
wysłana przez roqa
6 Odpowiedzi
3829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2016, 11:35:20
wysłana przez Ewolter