Autor Wątek: Arch Enemy- Khaos Legions  (Przeczytany 2438 razy)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Arch Enemy- Khaos Legions
« 22 Cze, 2011, 22:14:21 »
Zeby nie ftopować Azowi w temacie zakładam ten.

Przesłuchałem tą płytkę z 5 razy i lepiej mi weszła niż poprzedniczka, stąd moje zachęcenie do przesłuchania.
Oczywiście, nic nowego nie odkryli. Od tak 2-3 płyt równia pochyła się ukazuje, ale ta płyta delikatnie zmniejsza ten spadek.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Arch Enemy- Khaos Legions
« Odpowiedź #1 23 Cze, 2011, 00:45:38 »
Mogliby się wreszcie rozpaść wpiździec, głównie po to by zmotywować M. Ammota by zapierdalał nagrywać nowy materiał ze Ścierwem :D
Carcass > Arch Enemy.
I chuj  :kissmyass:
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Odp: Arch Enemy- Khaos Legions
« Odpowiedź #2 23 Cze, 2011, 07:02:23 »
Jestem za.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Arch Enemy- Khaos Legions
« Odpowiedź #3 23 Cze, 2011, 11:37:28 »
Cholera, jak mogłem to przegapić nie wiem, swego czasu byłem wielkim fanem tak Doomsday Machine jak i Rise of the Tyrants, a teraz kompletnie nie mam jak tego przesłuchać.

Swoją drogą,M.Amott to ciekawy człowiek, trzy właściwie w równej mierze znane w świecie projekty to już nie byle co, a jednak "genialnym gitarzystą", czy nawet "świetnym" bym go nie nazwał, ot, imo, bardzo dobry rzemieślnik.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Arch Enemy- Khaos Legions
« Odpowiedź #4 23 Cze, 2011, 11:46:41 »
Właśnie sobie słucham khaosu, jestem gdzieś w 3/4 albumu. Jak do tej pory podoba mi się, brzmieniowo IMO trochę gorzej niż poprzednio (w gitarach jest jakaś taka wkurwiająca górka i za głośno solówki a za cicho podkład). Wokalnie IMO jest znacznie lepiej. Brakuje mi jednak jakiegoś "hitu". Każdy poprzedni album miał 1-2 piosenki, które bardziej zwracały moja uwagę, tutaj tego brakuje, ale jeszcze nie osądzam bo nie skończyłem słuchać :)

I mam wrażenie że zespół zrezygnował z nadmiernej słodkości w melodiach. Nie żeby nie było jej wcale, ale odnoszę wrażenie że jest tego mniej niż w poprzednich wydawnictwach.

Kilka rzeczy mi sie też nie podoba, ale o tym napiszę jak przesłucham rzetelnie płytę oraz kilka poprzednich ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Arch Enemy- Khaos Legions
« Odpowiedź #5 24 Cze, 2011, 11:35:19 »
Swoją drogą,M.Amott to ciekawy człowiek, trzy właściwie w równej mierze znane w świecie projekty to już nie byle co, a jednak "genialnym gitarzystą", czy nawet "świetnym" bym go nie nazwał, ot, imo, bardzo dobry rzemieślnik.

Dlaczego rzemieślnik?

Robi zajeibste kompozycje ,techniczne jest bardzo dobry, także trochę Cię nie rozumiem.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Arch Enemy- Khaos Legions
« Odpowiedź #6 24 Cze, 2011, 12:14:57 »
No robi, owszem, nic mu nie ujmuję, po prostu nigdy nie miałem takiego "łaaaaaał, ojajebię, okurważmaćjapierdol ę, ale to co zagrał było zajebiiiiisteeeeeee!!!". Ale gra naprawdę dobrze kilka bardzo odmiennych rzeczy i wszystkie na bardzo dobrym ( ale no właśnie imo nie wybitnym ) poziomie. Poza tym, w tym przypadku, "rzemieślnik" jest również zaletą, bo oznacza, że nigdy się raczej nie opierdalał i nie leciał na swoim "och jaki ja mam wielki kurwa talen", tylko zapierdalał, że aż dupa boli. Tak przynajmniej myślę i naprawdę człowieka jako gitarzystę szanuję.

P.S. I nawet mam jego autograf na moim pierwszym elektryku <łaaaaaaał>
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1702 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2010, 13:40:14
wysłana przez Rachet
4 Odpowiedzi
967 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2012, 15:22:37
wysłana przez kempas
14 Odpowiedzi
3036 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2013, 16:33:52
wysłana przez Musza
0 Odpowiedzi
1501 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sie, 2016, 17:53:36
wysłana przez chronix1
0 Odpowiedzi
1015 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lip, 2018, 20:53:04
wysłana przez chronix1