Autor Wątek: Nowy numer do odsłuchu "Heroes To The Gallows"  (Przeczytany 1813 razy)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
W związku z dzisiejszą europejska premierą naszej nowej płyty "Animal Killstinct" umieściliśmy na naszym profilu: http://www.myspace.com/testorband  jeden z numerów p.t. "Heroes To The Gallows". Zapraszam, zwłaszcza wielbicieli thrash metalu  :headbang:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Całkiem najs. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
I headbanged !
To sie nazywa dobra muza :) kiedy w Zielonej Górze?

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
faajne, ten bas na moich głośnikach brzmi jak fortepian :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Wszystko zajebiście dobrze! Tylko o minimum 1 ton niżej poproszę! Bo za bardzo kojarzycie mie się z bydgoskim Wyrockiem, z którego chłopaków tutaj mocno ściskam!
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no ja też bym wolał niżej, ale muszę napisać, że pierwszy Wasz kawałek, który mi sie naprawdę podoba od A do Ź.
B ( o ) ( o ) B S

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Świetna robota moim zdaniem po całości.

I brzmieniowo i ogólnie skojarzyło mi się mocno z 'Tempo Of The Damned' Exodusa, a to dobre skojarzenie ;)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Dzięki Panowie za opinie. Ja bym bardzo chciał ton niżej, albo chociaż pół do CIS, ale nie jest to takie proste z kilku względów. Mamy dość dużo materiału i wszystko jest w D, więc nie zawsze można sobie tak przeskoczyć. Wokal mógłby nagle mieć pewne partie za nisko inne za wysoko w stosunku do tego co sobie ułożył. Ale to mniejszy problem. Nasz basista gra w kilku składach, w których najczęściej gra w E, u nas przestraja się o ton niżej. Niżej nie da rady na tym basie i tym komplecie strun jaki ma. Bo albo musiałby ciągle kręcić gryfem, albo zmieniać na każdej naszej próbie struny na grubsze. Ale chyba się wkurzymy i kupimy mu drugi bas i będzie po problemie :D W każdym razie w tego typu muzie C to max, jeśli chodzi o opuszczanie stroju, niżej byłoby już nieczytelnie, no chyba, że zaczęlibyśmy robić numery na 7-mki ;)

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Przesłuchałem od razu dwa razy pod rząd - świetna robota, ale oddaję kolejny głos za zagraniem tego chociaż te pół tonu niżej ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7255 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
27 Odpowiedzi
16068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2010, 09:39:14
wysłana przez wuj Bat
6 Odpowiedzi
1785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2009, 20:45:42
wysłana przez hofiman
0 Odpowiedzi
1183 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2010, 08:18:27
wysłana przez Sebastian
3 Odpowiedzi
1406 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2014, 16:19:19
wysłana przez fdd