Autor Wątek: Vader - Welcome to The Morbid Reich  (Przeczytany 12555 razy)

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Vader - Welcome to The Morbid Reich
« 07 Cze, 2011, 21:10:57 »
Od jakiegoś czasu Piter wypuścił 6 raportów ze studia, o nagrywaniu nowej płyty. I jestem kurewsko ciekaw końcowego efektu, bo muzykę pisze nie tylko Piter, ale udziela się również Pająk.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Bas Stachurskiego rozjebał mnie na łopatki :D Bardzo sympatycznie ten raport wygląda, ten numer Pająka zapowiada się znakomicie. Widać tutaj jak ważny jest wkład realizatora w całości nagrań, ciągle coś od siebie dorzuca, sam jeszcze na takiego realizatora nie trafiłem. Do tego te voxy, imo brzmią bardzo ciekawie.

Offline igorkite

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
ja na to czekam !

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Rowniez ogladalem te wszystkie raporty. Ciekawie sie to prezentuje, ale nie oszukujmy sie, takie raporty juz byly:) Zaczekajmy na plytke i zobaczmy czy zmiazdzy nas prawdziwa moc Vadera!

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Fajnie ze takie raporty powstaja, potem czlowiek ma poglad na to, jak caly proces moze i powienien wygladac.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Widać tutaj jak ważny jest wkład realizatora w całości nagrań, ciągle coś od siebie dorzuca, sam jeszcze na takiego realizatora nie trafiłem.
To juz nie tylko realizator, ale i producent. Przynajmniej ja tak uwazam, ze zamiast bawic sie w zwyklego ''murzyna'', ktory przelacza tylko guziczki i kabelki, rowniez podsuwa pomysly, pomaga i stara sie byc plyta byla jak najlepiej wyprodukowana.

Swoja droga zaskoczyla mnie kolejnosc mixowania isntrumentow. Oczywiscie nie ma zlotego srodka, ale konczenie mixu na wioslach mnie zdziwilo. Silna profeska w Hertzu :)

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Fanem Vadera nigdy nie byłem, ale od kiedy jest na pokładzie Pająk, mocno im kibicuję.
Tak, tak, odezwał się we mnie lokalny patriotyzm, bo jestem z Wrocławia i jestem fanboyem Esquariala  8)
weimar guitar gently weeps

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ten kawałek na wejście interwju od razu mi się spodobał przy pierwszym. Chyba będę skłonny kupić płytę.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Ja osobiscie czekam na to demo co ma się pojawić na stronie Vadera. A plytke kupie napewno, bo czuje ze warto.

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Tak, tak, odezwał się we mnie lokalny patriotyzm, bo jestem z Wrocławia i jestem fanboyem Esquariala  8)

Ooo, proszę, więc jest nas dwóch.

Swoją drogą baardzo jestem ciekaw reakcji w Polsce (i na świecie) jeżeli ta płyta okaże się, ja wiem? arcydziełem właśnie dzięki Pająkowemu graniu, bo jakoś mam przeczucie, że Piter nie pokaże nam zbyt wielu nowych elementów w swoim graniu.

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
No ja się obawiam tego że ta płyta będzię podzielona na dwie części - Spider's track i Piter's track i nie będzie to spójne. Ne pewno kawałki Pająka wniosą nową jakość i świeżość do tej płyty. W każdym bądź razie jestem mega ciekaw efektu finalnego, bo wygląda i brzmi to wszystko bardzo zachęcająco...

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
niee, Pająk udzielał się na Necropolis i (dla mnie) wszystko jest ok.

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Necropolis było ok ale nie powalało - myślę że Piter ma określoną wizję zespołu i nie bardzo dopuszczał innych do tworzenia materiału, tu widzę że jest nieco inaczej. No zobaczymy, może to mało oryginalne ale ja wolę Vadera z czasów De Profundis i poprzedających go mini i demówek ale to wszystko teraz wygląda obiecująco... Aaaa co mi się spodobało?? Bardzo fajnie mogą wypaść partie Pawła.

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
DEAD Profundis, jak się zwykło mawiać  :devil:
weimar guitar gently weeps

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
hehe, tego nie słyszałem :P

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Właśnie miałem wrzucić ten link:)

Powiem szczerze, że zapowiada się fajny album. Pare motywów przykuwa uwagę przy pierwszym przesłuchaniu, a to już dobrze:)

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Moar :) Niech juz wrzucą to demo na strone...

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Znam i lubię Pająka, Vader jako poprzedni squad skończył się dawno temu i zjadł swój ogon, widać po publice pomimo że młoda, że się nudzi bo nudą wieje... Mam nadzieję że Peter się opamięta i pozwoli Pająkowi na jakieś aranże. Jest lepiej niż przed erą Spajdera, ale moim skromnym zdaniem pomimo nowej krwi, wciąż błędne koło i archaizm. Chwilowo robi się ciekawie a potem czar pryska...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
No fakt, tez sie zdziwilem ze taka srednia publika ;/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Bo zagraniczna, co się dziwić ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Neithan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • porwany obłędem
    • Whalesong
jest też już ujawniona okładka: http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/soulflypremiere/vaderwelcome.jpg - czuję tu taki oldschoolowy klimat, coraz bardziej mnie ciekawi ta płytencja ;)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
czuję tu taki oldschoolowy klimat
To ja mam właśnie na odwrót, czuję, że to może być najnowocześniej brzmiąca płyta Vadera.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Jeśli Peter dopuścił Pająka do materiału to myśle, że usłyszymy chociaż troche zmian, które wpłyną pozytywniej na płytę.

Offline Neithan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • porwany obłędem
    • Whalesong
czuję tu taki oldschoolowy klimat
To ja mam właśnie na odwrót, czuję, że to może być najnowocześniej brzmiąca płyta Vadera.

yy, chodziło mi że okładka wprowadza taki klimat ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Vader Cabinets

Zaczęty przez Pan Sinner « 1 2 ... 5 6 » Wzmacniacze i kolumny

146 Odpowiedzi
47414 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2010, 05:41:12
wysłana przez RaiQ
12 Odpowiedzi
7388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2009, 23:05:49
wysłana przez Yony
0 Odpowiedzi
1379 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2012, 03:12:25
wysłana przez Bjørn
14 Odpowiedzi
7409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2015, 17:53:29
wysłana przez Mother Puncher
3 Odpowiedzi
1250 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2021, 13:45:13
wysłana przez dari555