Autor Wątek: MERLIN - SABOTAGE7, dwie wersje S8 i nowy website!  (Przeczytany 4323 razy)

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Sabotage 7

(...) Wersja pod gryf jest wykonana na jednym magnesie ceramicznym. Wersja most  pod jest wykonana na trzech magnesach ceramicznych. W naszej ofercie model ten wypełnia lukę między P.A.F.em7 a Hellfire7(...) Wyprowadzenia w postaci czterech przewodów we wspólnym ekranie pozwalają na dowolne konfigurowanie połączeń uzwojeń. Rezystancja: neck 11,2kOhm, bridge 16,2kOhm. Przetwornik Sabotage7 jest dostępny w kolorze czarnym.



S8

S8 doczekał się oficjalnie miejsca w ofercie.

Humbucker S8 jest produkowany w dwóch wersjach. Wersja pod gryf to dość klasycznie brzmiący humbucker. Pozwala na uzyskanie zarówno czytelnych przesterów jak i klarownych czystych brzmień. Wersja pod mostek to silny humbucker zapewniający łatwe uzyskiwanie silnych, nasyconych i selektywnych przesterów. Zestaw neck+bridge został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić gitarze ośmiostrunowej możliwie szeroką paletę brzmień. Dodatkowo oba humbucker można rozłączać na single oraz stosować inne połączenia wewnętrzne, jako że oba przetworniki mają wyprowadzenie w postaci czterech przewodów we wspólnym ekranie. Wersja pod gryf jest zbudowana z zastosowaniem jednego magnesu ceramicznego a wersja pod mostek z zastosowaniem trzech magnesów ceramicznych. Rezystancja: neck 10,4kOhm, bridge 20kOhm. Oba przetworniki są dostępne wyłącznie w kolorze czarnym w wersji otwartej.

« Ostatnia zmiana: 04 Cze, 2011, 17:03:33 wysłana przez drozdu »
weimar guitar gently weeps

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
wiem że marudze ale strasznie brzydkie te pupy. Brzydkie znaczy się zwykłe strasznie :) jakoś sie przyzwyczaiłem do zapuszkowanych
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Rozumiem Cię, też wolę zapuszkowane. Od niedawna jestem posiadaczem setu Legend ceramic 7 brydż oraz Legend alnico 7 neck, oczywiście zapuszkowanych, i prezentują się bardzo elegancko - będzie NPD, kiedy pozdaję egazminy :P

Jednak gdyby wtedy było już wiadomo oficjalnie o Sabotage7, kupiłbym zestaw mimo 'zwykłego' wyglądu.
weimar guitar gently weeps

Online sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
cieszy mnie rozwój rodzimej manufaktury :)
sabotage 6 wali gruzem aż milo, ciekaw jestem co to bedzie w wersji 7 :D
i always go full retard

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Ja jeszcze tylko czekam, aż w ofercie Merlina pojawi się aktywny singiel oraz gadżety w stylu EMG RPC, EMG Pi2 itd. :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Online sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
a aj czekam na p90-7  :choszatan:
i always go full retard

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Ja czekam na P-94, bo używek na allegro prawie nie ma, a ceny nowych gibsonów i seymorów to kosmos  :headache:
Jako szczęśliwy posiadacz setu legendów do siódemki skrobnąłem dziś do Pana Zbigniewa mejla z błagalną prośbą o humbucker-sized P-90 (żebym mógł kupić, kiedy już nazbieram na jakiegoś LP albo SG XD).

Anyway, jeszcze Merlinowy humb w obudowie singla do stratów i tele by się przydał  ;)
weimar guitar gently weeps

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja ciągle czekam na 707-8 i 808-7.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Ja czekam na P-94, bo używek na allegro prawie nie ma, a ceny nowych gibsonów i seymorów to kosmos  :headache:
Jako szczęśliwy posiadacz setu legendów do siódemki skrobnąłem dziś do Pana Zbigniewa mejla z błagalną prośbą o humbucker-sized P-90 (żebym mógł kupić, kiedy już nazbieram na jakiegoś LP albo SG XD).

Anyway, jeszcze Merlinowy humb w obudowie singla do stratów i tele by się przydał  ;)


+11

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Ja czekam na P-94, bo używek na allegro prawie nie ma, a ceny nowych gibsonów i seymorów to kosmos  :headache:
Jako szczęśliwy posiadacz setu legendów do siódemki skrobnąłem dziś do Pana Zbigniewa mejla z błagalną prośbą o humbucker-sized P-90 (żebym mógł kupić, kiedy już nazbieram na jakiegoś LP albo SG XD).

Anyway, jeszcze Merlinowy humb w obudowie singla do stratów i tele by się przydał  ;)
noż kurwa, Merlin to jakaś tańsza opcja zamiast "markowych" i drogich pickupów? Merlin to Merlin, Seymour to Seymour, DiMarzio to DiMarzio i tyle. Pan Zbyszek nie robił, nie robi i raczej robić nie będzie KOPII. On tworzy coś nowego.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ale swoje MP90 moze zrobić w formie HB, zwłaszcza że juz nie raz robil ludziom wymyślne customy.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Ja czekam na P-94, bo używek na allegro prawie nie ma, a ceny nowych gibsonów i seymorów to kosmos  :headache:
Jako szczęśliwy posiadacz setu legendów do siódemki skrobnąłem dziś do Pana Zbigniewa mejla z błagalną prośbą o humbucker-sized P-90 (żebym mógł kupić, kiedy już nazbieram na jakiegoś LP albo SG XD).

Anyway, jeszcze Merlinowy humb w obudowie singla do stratów i tele by się przydał  ;)
noż kurwa, Merlin to jakaś tańsza opcja zamiast "markowych" i drogich pickupów? Merlin to Merlin, Seymour to Seymour, DiMarzio to DiMarzio i tyle. Pan Zbyszek nie robił, nie robi i raczej robić nie będzie KOPII. On tworzy coś nowego.

Pewnie na początku, kiedy robił głównie hellfajery, też sobie mówił: "Nie nie nie, no przecież nie będę robił singli, pickupów do siódemek, p90 ani szminek do tele, JA ROBIĘ COŚ NOWEGO"
;D
weimar guitar gently weeps

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Aż sprawdziłem datę, myślałem przez chwile, że to jakaś ekshumacja.. :lol:
Ja Sabotaga 7 dostałęm z Merlina we wrześniu 2009 roku, siedział w Schecterze 007 kiedy sprzedawałem go Artisthowi, nie wiem czy dalej w nim jest. Naprawdę zacny pickup, trochę przypomina Sh-4... może?
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
a ja bym chetnie zobaczyl u merlina odpowiednich nie p90, a fenderowskich soapbarowych singli... ogolnie to chyba malo firm robi ich replacementy... wszedzie tylko p90 w milionie odmian
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Merlin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
    • http://www.merlinpickups.com
Fajny koncert życzeń - nie ma co :)
A najbardziej mnie wzruszyły szminki do tele - jak widzę nie da się wyplenić tego błędu z gitarowego narodu.
Pozdrawiam

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1914 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2010, 15:53:25
wysłana przez terrormuzik
3 Odpowiedzi
1427 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2010, 00:27:30
wysłana przez Matt-Carnage
14 Odpowiedzi
5677 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2011, 21:42:01
wysłana przez wuj Bat
33 Odpowiedzi
6368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2015, 19:28:19
wysłana przez wolfer
3 Odpowiedzi
2063 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2018, 15:04:34
wysłana przez vastio