Autor Wątek: Crush bones tour 2011  (Przeczytany 1871 razy)

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Crush bones tour 2011
« 25 Maj, 2011, 11:02:42 »


Cześć wam :)
Chciałbym zrobić coś czego na ss.pl chyba jeszcze nie było, a mianowicie, napisać recenzje mini trasy mojego zespołu Synaisthesis razem z The Sixpounder i Maigrą.

Wszystko zaczęło się od tego ze podjąłem się studiów w opolu :P Pewnego pięknego sobotniego poranka, wszedłem na stronę lokalnego opolskiego klubu, który organizuje koncerty w klimacie rockowo metalowym, i jakże ogromne było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem ze za jakieś 10 godzin, mój ulubiony polski zespól, czyli Maigra, zagra tam koncert. Z Sixami było podobnie, jednak plany odnośnie wspólnych koncertów, pojawiły się gdy poznałem Pawła z Maigry. Po moich dwóch pielgrzymkach do wroclawia na kolejne koncerty Maigry, wszystko odnośnie naszych wspólnych koncertów zaczęło sie klarować. I tak oto...

20go maja, spotkaliśmy sie na podwórku Pub-u Korba w Katowicach, przy ulicy złotej. Po czułych powitaniach zabraliśmy się do rozkładania gratów. Ja mialem okazje grac na rigu Pawla o czym wspomne później.
W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować harvovi, leonowi i dexterkowi za brzybycie bo oprocz ich drugich polowek, byli jedynymi ludzmi na koncercie, a wiecie czemu? Bo były pieprzone juwenalia i Czesław Mozil jako ich gwiazda. Nie przewidzieliśmy tego ale...
Koncert to była bajka! The Sixpounder zrobili kawał dobrego, kameralnego show, wliczjąc w to "piątke śmierci" :P. Mega koncert, jeden z lepszych jakie widzialem w ich wykonaniu. Nie od dzis wiadomo ze chłopaki zabijają energią na koncertach.
A Maigra? Jak zawsze zniszczyła! Zabrała nas do piekłą, "wbiliśmy gwoździe" i wróciliśmy na góre. Chłopaki byli w doskonałej formie. To co oni robią dla mnie na żywo to jest kosmos.

Potem pojechałem z chłopakami, pokazać im, gdzie będą nocować. Niezapomniana była mina Pitera z Maigry gdy to zobaczył :P

21 maja.
Przyszła pora na gig w moje rodzinnej miejscowości. Liczylem na to, ze tu frekwencja bedzie troche lepsza i nie pomyliłem sie. Setka osób, śpiewających razem z Apaczem "Kręgosłup diabla" to bylo cos niezapomnianego.
Moj zespol zagral szybciutko nasz krotki set, aby oddać scenę w ręce gigantów. The Sixpounder znów pokazali ze zabijają na koncertach. Mnóstwo osób pod sceną, sciana smierci w małym klubie i ogrom oklaskow. Gdy chłopaki sie rozkladali, zapodali kawalek ze swojej debiutanckiej płyty "Going to hell. Permission granted" pod tytułem "A heart beat" a barmanka z baru sie popłakała :P Trzeba tez dodac, jak pieknie Filip zaśpiewał "Sto lat" z okazi roczku klubu :P
Potem Maigra! Najlepszy koncert chlopakow na jakim byłem, a byłem na 5 albo 6 ich koncertach. Cos niesamowitego. W pewnym momencie bałem sie o młodszego brata, który również słucha Maigry, ale nigdy nie był w pogo. Ale gdy wszedl, pokazal kto rządzi pod sceną, skacząc w pogo ze słowami na ustach "Fuck you, ypu ugly pig i hate you" :P Po prawie każdej piosence było slychac skandowanie "Maigra, Maigra"

Podsumowując. Od kiedy zacząłem udzielać sie na sevenstring.pl, i od kiedy poznalem Maigre i The Sixpounder, to moim marzeniem bylo, aby zagrac u ich boku w Zawierciu. Chlopaki spelnili moje marzenia za co serdecznie im dziekuje. Pragne rowniez nadmienić ze to nie koniec naszej wspolpracy :P. Planujemy we trojkie razem z Afekthem podbic polske wiec szykujcie sie :P!


Chciałbym tez szybko opisac moje wrazenia z grania na sprzecie Pawła. Jak niektorzy wiedzą, Paweł używa Krank Rev 1+, paki Fender Tone Master 412 V30, g systemu, Korg VXP-10, tuneru Korga DTR-1, loopera z tc, Furman Power Conditioner, Boss CE-2, Maxon OD-808 i Line6 Relay G90.
Gralem jeszcze na moim ibku 7621 (roter jeszcze nie doszedl :( ) i musze powiedziec, ze bylem wyrwany z butów. Przeogromna selektywność, klarowność i dynamika to glowne cechy rigu Pawła. Pieknie wszystko sie ze sobą dogaduje. Kliny są bajkowe a w połaczeniu z dilejami z g systemu, otrzymałem, to do czego dążę w moich poszukiwaniach sprzętowo-brzmieniowych. Pierwsza klasa.

Jeszcze raz chcialbym podziekowac chlopakom za te dwa dni i ekipie z ss.pl za przybycie. It was huge ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2011, 11:25:36 wysłana przez valentine »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Crush bones tour 2011
« Odpowiedź #1 25 Maj, 2011, 11:32:43 »
Jaram się. I naprawdę nie obraziłbym się zobaczyć w końcu The Sixpounder na żywo, cholera... Maigry, nie ukrywam, nie znam, ale chyba zaraz się przejdę do internetów, i zapoznam ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
Odp: Crush bones tour 2011
« Odpowiedź #2 25 Maj, 2011, 11:52:30 »
Jest mi niezmiernie miło czytać teksty tego typu. Całą traskę wspominamy bardzo pozytywnie i kolejny raz chciałem podziękować Konradowi za koordynację całej wyprawy. Spisałeś się na medal! Dzięki chłopie!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Crush bones tour 2011
« Odpowiedź #3 25 Maj, 2011, 18:07:33 »
A ja przepraszam chłopaków z Sixpoundera, że przesiedziałem pół koncertu i maigre, że wyszedłem nim zagrali, ale niestety tak mi się ułożyły dni, że nie miałem energi, a jeszcze bardziej nie mogłem jej tracić.
Zresztą i tak w tej Korbie było na tyle hujowo, że pomijając zajebistość muzyki to nie czerpałem żadnego funu i przyjemności z obecności tam. Z raportu widzę, że w Zawierciu byłoby mi postokroć lepiej ;)
Mam nadzieję, że niedługo będzie mi dane zobaczyć w lepszych okolicznościach i się konkretnie pobawić :)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: Crush bones tour 2011
« Odpowiedź #4 25 Maj, 2011, 21:06:14 »
Jest mi niezmiernie miło czytać teksty tego typu. Całą traskę wspominamy bardzo pozytywnie i kolejny raz chciałem podziękować Konradowi za koordynację całej wyprawy. Spisałeś się na medal! Dzięki chłopie!

:-*

Offline igorkite

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Odp: Crush bones tour 2011
« Odpowiedź #5 06 Cze, 2011, 13:20:20 »
jest moc !

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: Crush bones tour 2011
« Odpowiedź #6 28 Cze, 2011, 18:39:34 »
od niedawna maigra ma swój profil na fb wiec pamietajcie aby "lubic to" :P i nie zapominajcie o the sixpounder ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
4766 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2011, 01:29:01
wysłana przez Ghost_of_Cain
31 Odpowiedzi
9087 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2011, 12:57:41
wysłana przez bandit112
21 Odpowiedzi
10305 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2013, 19:51:54
wysłana przez Stivo2005
0 Odpowiedzi
1230 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2014, 20:12:55
wysłana przez Nightmarishreaper
0 Odpowiedzi
1151 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2015, 20:25:23
wysłana przez ITHMW