Autor Wątek: VHT PittBull + TC G Major help...  (Przeczytany 2628 razy)

Offline anton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
VHT PittBull + TC G Major help...
« 23 Maj, 2011, 11:02:32 »
Dobra, wszystko fajnie, zadowolony że fcb1010 będzie mi zmieniał kanały w vht prze g majora wyposażyłem się w taki zestaw, I juz miałem jechać do sklepu po kabel midi pomiędzy majorem a wzmakiem a tu nagle hop, przecież wejście w pittbullu nie jest standardowe tylko dziwne 6 pinowe z zupełnie innym układem. I tu się nasuwa pytanie do ludzi którzy przerabiali podobny problem albo po prostu się znają. Czy wykonanie kabla na zamówienie może rozwiązać ten problem? Czy będę potrzebował jakiegoś dodatkowego przełącznika? Z tego co mi wiadomo pan Steven Fryette nie załączył obsługi MIDI w swoim flagowym wzmaku... Z góry dzięki za jakąkolwiek informacje i pomoc.
Less is more, but more gain is more.


Offline anton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Tzn. mówisz że wystarczy zrobić custom kabel i będzie śmigać? ;D
Less is more, but more gain is more.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ja w egnaterze miałem 7 pinowe gniazdo i nie dało się tego kablem załatwić. Wyciągnąłem elektronikę z foota i zamiast switchy podlutowałem kable z dżekami :) Jak masz foota to go rozbierz i zobacz co i jak.

Offline pawel1310

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
anton powinno działać po zrobieniu kabla foot'y są sproste jak schemat cepa wiec "super elektroniki" tam nie ma także musisz skołować wtyczkę i powinno śmigać ;)

Offline anton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Dobra dzięki wielkie za rady, będę działać.
Less is more, but more gain is more.

Offline bart

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
http://tcsupport.custhelp.com/cgi-bin/tcsupport.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=1928&p_created=1167816430&p_sid=X7rsQFuk&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9MzUxLDM1MSZwX3Byb2RzPTI1NyZwX2NhdHM9MCZwX3B2PTEuMjU3JnBfY3Y9JnBfc2VhcmNoX3R5cGU9YW5zd2Vycy5zZWFyY2hfbmwmcF9wYWdlPTY*&p_li=&p_topview=1

Tutaj masz schemat kabla do Peaveya XXX co prawda, ale tez na takim dinowym wejsciu. Moze da sie cos podobnego zaadaptowac do VHT


Witam.

Właśnie próbowałem odpalić link ze schematem ale niestety wygasł. Próbuje podłączyć triple xxx z g-majorem kablem 7din - jack stereo

Czy to ten schemat?
http://support.tcelectronic.com/attachments/token/10zg0t1iwkskmeb/?name=PeaveyUltra_GMajor.pdf

Z góry dziękuje za podpowiedź
Dobra dzięki wielkie za rady, będę działać.


Napisz proszę jak sobie poradziłeś z konfiguracją

Ja teraz walczę z triple xxx / g major / fcb 1010.

Nie mam footswitcha do wzmacniacza dlatego jestem bardzo ciekaw jak udało ci się rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
4409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2008, 00:16:03
wysłana przez nikt
4 Odpowiedzi
4372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2008, 19:34:49
wysłana przez dom?n
8 Odpowiedzi
6617 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2009, 22:09:49
wysłana przez Kuba
VHT Lead 20

Zaczęty przez sobek « 1 2 » Wzmacniacze i kolumny

45 Odpowiedzi
19048 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2010, 20:51:45
wysłana przez locco