Autor Wątek: H&K Switchblade - ktokolwiek macał, ktokolwiek wie ;)  (Przeczytany 2054 razy)

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
Tak jak w temacie zainteresowałem sie tym kombajnem;) ale nie mam możliwosci ogrania, pls o opinie, ewentualnie może ktoś z Łodzi lub okolic posiada i da ograć ? 
Pozdr

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Miałem okazję pograć na tym na Musikmesse. Na tyle mi się spodobało, że posprawdzałem, gdzie i za ile można kupić:) Przester do metalu mojego (czyli raczej "starego") w sam raz, może nawet więcej niż "w sam raz", ale najbardziej spodobało mi się, że ma efekty w sobie, czyli nie trzeba ciągnąć za sobą lodówy z efektami. Co do jakości tych efektów to powiem tyle że są, ale jaka jest ich jakość tego nie było mi dane w tym całym hałasie usłyszeć.
Podsumowując: brzmieniowo, z tego co mogłem zagrać, zachęcił, a jeśli wziąć pod uwagę efekty oraz sterowanie wszystkim z jednego foota, to zachęcił bardzo.
Jeff Waters, powiedział, że zawsze nienawidził całego tego gówna na podłodze, a teraz ma jeden sterownik - 100% zgody! (wiem, Jeff ma inny piec... ale sterownik ten sam;P)
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Ogrywalem to kiedys, nawet 2 razy. Mnie nie przypadl do gustu.
Wszystkie gainowe kanaly brzmialy tak samo, tylko roznily sie iloscia gainu.
Ale sam koncept z mozliwoscia zapisywania ustawien EQ w resetach kozacki trzeba przyznac.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
19545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 19:54:01
wysłana przez aralez
6 Odpowiedzi
4416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2014, 21:46:10
wysłana przez admaxo
22 Odpowiedzi
12849 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
0 Odpowiedzi
1864 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2012, 20:16:16
wysłana przez dawson
29 Odpowiedzi
17124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2012, 12:18:06
wysłana przez MrJ