Autor Wątek: NGD! Schecter kontent insajd :D  (Przeczytany 9232 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
NGD! Schecter kontent insajd :D
« 02 Kwi, 2011, 14:59:27 »
Trochę to trwało, ale w końcu mam czas pochwalić się dobrze znanym na tym forum wiosłem które tym razem trafiło w moje ręce ;)

Schecter V-7. Rozpisywać się nie będe, bo o tym wiośle dużo już było na forum napisane. Moje osobiste spostrzeżenia:
- panowie Terror i Lis twierdzili, że gryf jest dość gruby. Widać, że chłopaki przyzwyczajone do Bananezowych "patyków do lodów" bo jak dla mnie gryf przezajebisty i jestem skłonny stwierdzić, że chyba nawet cieńszy niż w PRS'ie
- manualnie jest git, wiosło trzyma strój bardzo długo nawet przy ostrym napierdalaniu
- brzmienie to coś, czego na razie zbyt dobrze opisać nie mogę, bo dotychczas podpinałem to wiosło tylko do Boss'a GT-10 i comba Marshall AVT100. Niemniej jednak nawet na tym sprzęcie patyk brzmi zacnie.

Jestem szczerze bardzo zadowolony z zakupu. Wiosełko ma parę usterek (trzeszczący pot głośności, odpadający pot tonu, odpadająca główka przełącznika przetworników, wypadający górny straplock) no i parę obic, ale są to rzeczy na tyle pierdołowate i wymagające niewielkiego wkładu, żeby zepsuć mi opinię o tym zajebistym kawałku drewna :D

Parę fotek (odpuściłem sobie zwykłe zdjęcia gitary bo takich jest już dużo w tematach Terrora i Lisa):



I jeszcze jedno z moją mordą

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gratuluję! Jak się stroisz? Nadal jest zblokowane?
kurde tęsknię za nim trochę, rok go miałem i nadal nie wiem czy dobrze zrobiłem pozbywając się go..

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
W kapeli stroję do drop A. W domu to różnie, głównie drop G# (do Periphery), ostatnio nawet no drop F# zjechałem, żeby Diamond Eyes ponapierdalać :D Wiosło dalej jest zablokowane.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Zajebiste gratulacje! :)

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Gratuluję;)

Nie wiem gdzie pisałem że jest gruby - chyba pijany byłem bo ja uwielbiam grube gryfy:)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Zwracam honor. Tylko terror wspominał o gryfie ;)

BTW: Lisie, tej ramienia tremolo nie było? ;)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
BTW: Lisie, tego ramienia tremolo nie było? ;)
chyba tak być powinno

gratulacje, mialem w łapach gitarkę i jest naprawdę fajna
« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2011, 18:03:42 wysłana przez Maciek »

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wajcha była ale pękła jeszcze za mojej kadencji. Z tego co pamiętam wajchy od mostków szalera pasują, takie z nakrętką

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Tak, "tego" zapomiałem zmienić bo miałem "tej wajchy" napisać ;)

@terror - dzięki za info, na przyszłość się przyda (mam zamiar tremol-no zamontować). A pytam się dlatego, że przed kupnem wiosła gadałem z lisem i mówił, że jak będą mieli jakąś w składzie na stanie to dołoży. No ale nic się nie stało, i tak mi teraz nie jest potrzebna ;)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Gratuluje ....i zazdroszczę  :D

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
niestety teraz nie mam nic w składzie ale jak obiecałem to załatwię:)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wybaczcie, ale nie mogę, to wiosło jest paskudne! I wygląda tandetniej, niż mój washburn za 400zł!


No ale grunt, że właścicielowi się podoba.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Rachet to pewnie dlatego że podstrunnica jest z jakiegoś paskudnego palisandru z markerami, nie to co Twój rosewood D:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie, to bardziej przez kształt i kolor korpusu ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Rachet to pewnie dlatego że podstrunnica jest z jakiegoś paskudnego palisandru z markerami, nie to co Twój rosewood D:

:D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Oj tam Rachet sie czepiasz. Pewnie chcialbys poczuć tę grzybowatą główkę w swojej grocie nestle. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
:facepalm:

Ale tylko dlatego, że jest podpisana przez Bulba!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Mi ten okrąglutki korpus nie podchodzi, ale jak brzmi zajebiście, to zajebiście ;]
Graty!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja to bardziej bałem się główki :D Jak pierwszy raz tutaj na zdjeciach zobaczyłem to mi się nie podobała. Teraz IMO jest zajebista :D Korpus pasi mi bardzo.

Dzisiaj byłem u kumpla i wziąłem do ręki szóstke po raz pierwszy od czasu, kiedy doszło do mnie to wiosło. Pierwsza myśl - kurwa, ale to małe :D

Jeszcze raz dziękuje za gratulacje ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
15514 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2009, 18:10:46
wysłana przez wuj Bat
26 Odpowiedzi
15373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2009, 16:48:39
wysłana przez Rumak
52 Odpowiedzi
25921 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2010, 01:25:32
wysłana przez headcharge
20 Odpowiedzi
12403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2010, 23:46:02
wysłana przez Aston
16 Odpowiedzi
4077 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2021, 22:25:45
wysłana przez Orange