Autor Wątek: Parę nowych pomysłów do oceny  (Przeczytany 4582 razy)

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Parę nowych pomysłów do oceny
« 25 Mar, 2011, 15:01:33 »
Napiszcie co myślicie:

Wlacz osadzony player soundcloud


Przesłuchajcie do końca, nie zrażajcie się tym spokojniejszym fragmentem bo potem jest trochę mocniej ;)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Perka mi się nie podoba. A w ogóle to, co to za rodzaj muzyki jest, hę? :) A nie podoba mi się, bo jest taka sama jak zwykle w takich kompozycjach. Nie oczekuję, że pierdykniesz bębny jak Led Zeppelin czy DP z czasów świetności, ale jakoś takie jak są nie mają życia. Do motywów gitar się nie przyczepię, bo nie znam się na graniu na gitarze. Fajnie, że sobie kleisz takie rzeczy, to rozwija, uczy, bawi, wychowuje, ale ja się do słuchaczy nie zaliczę. Generalizując: odbiorcom spodoba się na pewno, ja mam dość sterylności.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Cytuj
A w ogóle to, co to za rodzaj muzyki jest, hę?

Indie rock, nie słyszysz?

Jak dla mnie trochę mało melodyjnych patentów, mogłoby być więcej. Z kolei zajebiście mi leżą wstawki elektroniczne.
mniut i piah

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Niestety do zrobienia dobrej perki mi jeszcze umiejętności brakuje, ale walczę z tym cały czas :) Może kiedyś w końcu coś mi wyjdzie lepszego :) A rodzaj muzyki? Nie mam pojęcia :D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Nie oczekuję, że pierdykniesz bębny jak Led Zeppelin czy DP z czasów świetności, ale jakoś takie jak są nie mają życia.

Sir, ale to chyba sample?

Kawałek IMO zajebisty, bez problemu ktoś mógłby mi wmówić że to nowy Chimp Spanner...

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Dzięki wielkie! Walczyłem trochę z perkusją i pewnie niewiele to dało, ale tutaj nieco poprawiona wersja:

http://snd.sc/fyBjWL albo http://dl.dropbox.com/u/68894/umc/deely_Missing%20Coast.mp3

Delikatnie też zmieniłem elektroniczną partię. Napiszcie co myślicie, czy coś lepiej brzmią te gary.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
co mi się nie podoba - to o czym pisał Semedi, czyli pera trochę sztuczna, mało w niej życia, jakiegoś takiego flow. wiem, że sample, ale np Halcyon potwierdza, że się da ;) (btw. dzięki za podesłanie go na forum :) ). te motywy elektroniczne na samym początku (i które się później jeszcze powtarzają) wyciągnąłbym trochę na wierzch, myślę, że dałoby to trochę więcej przestrzeni, której teraz troszkę mi brakuje (poza gitarą solową, która świetnie się ciągnie).
co mi się podoba - wszystko inne :D fajne riffy, wspomniana solóweczka, ciekawe wejście w spokojniejszy motyw elektroniczny (który sam też jest super) i świetne wyjście z niego (riff po 3 minucie miażdży). :)
do widzenia.

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Dzięki wielkie za uwagi, na pewno się przydadzą :) I dzięki za dobre słowa :)

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
a moim zdaniem ta perka brzmi mimo wszystko sztucznawo przez całość taką cyfrową, a z drugiej strony gdybyś więcej blach dołożył to by było więcej szumu, a może by dodało trochę wartości
nie lubie placki

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Qtfa, wuja...
Dobra muza w ch*j, z polotem (mimo, iz totalnie takiej nie slucham na codzien), swietne te melodyjki w tle, ale wez do pindola waclawa ogarnij te bebny, bo jak na moje ucho az za bardzo zajeżdza komputerownią, a muza z jajem jak skurwysyn :)
Dlub tam dalej!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja bym gitary rytmiczne dał nieco jaśniej, żeby fajniej brzdękały. Poza tym brzmienie superaśne jest. Melodyjne wstawki super, bardzo miło się słucha. Ale chyba ostatecznie nie lubię zbyt popierdzielonych klimatów. Musisz trochę bardziej mainstreamowo grać!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Bardzo przyjemny kawałek,. a ostrzejsza część akurat mi najmniej robi, ale zdaje się pasować do całości. Brakuje mi tu jednak wokalu i to bardzo.

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Bardzo przyjemny kawałek,. a ostrzejsza część akurat mi najmniej robi, ale zdaje się pasować do całości. Brakuje mi tu jednak wokalu i to bardzo.

Mi też brakuje... Może w końcu się kiedyś znajdzie. Jak znacie kogoś, kto mógłby się pobawić i coś dograć to dajcie znać.

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Mały remix:
Wlacz osadzony player soundcloud

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nie da się ukryć brzmi w cholerę lepiej :)
mnie tylko momentami bije 'niezdecydowana' perka :P
i always go full retard

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
nie da się ukryć brzmi w cholerę lepiej :)
mnie tylko momentami bije 'niezdecydowana' perka :P

Co masz konkretnie na myśli?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
np taki patern jak w okolicy 3:47
mi jazzem jakos zalatuje
i always go full retard

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Chciałem trochę urozmaicić ten fragment, żeby nie było tak jednostajnie i monotonnie :)
Planuję jeszcze pobawić się automatyką, żeby wszystko było bardziej spójne między spokojniejszymi i mocniejszymi fragmentami. Enyłej dzięki za feedback :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
10517 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2008, 22:43:30
wysłana przez Page_Hamilton
23 Odpowiedzi
12127 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2008, 22:10:50
wysłana przez Musza
36 Odpowiedzi
19318 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Kwi, 2009, 14:05:10
wysłana przez T0mexs
1 Odpowiedzi
1105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2011, 15:02:57
wysłana przez Omlet
16 Odpowiedzi
3679 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2011, 19:50:04
wysłana przez Sulphur