Autor Wątek: Wygłupów część I, czyli raport ze studia (perkusja)  (Przeczytany 1390 razy)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Wrzucam pierwszy raporcik ze studia, zawierający luźne sceny z pola walki, jaka miała miejsce w styczniu ubiegłego roku w Zedstudio. Jeśli lubicie sprośny humor, to serdecznie zapraszam do oglądania  :headbang:


Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Rada na przyszłość, mniej pierdolenia, więcej studia.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Spoko Rachet. Jakoś standardowa formuła raportów ze studia mnie nudzi. Ale w gitarach będzie więcej gitar :)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No to spoko, bo nie ukrywam, że obejrzałem chwilię, przesunąłem półtorej minuty, znowu chwilę oglądam, znowu przesunąłem, i jeszcze raz, aż na końcu nagle "o, perka!". Wcześniej po prostu rzeczy kompletnie nudne i bez sensu, oczywiście imo. Humor, i durne wstawki są jak najbardziej spoko, ale jeśli są w mniejszości, czy też wręcz pojedyncze. Tak uważam.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Rachet....
Zayebiste ! Ja chcę więcej takich :}

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
No to spoko, bo nie ukrywam, że obejrzałem chwilię, przesunąłem półtorej minuty, znowu chwilę oglądam, znowu przesunąłem, i jeszcze raz, aż na końcu nagle "o, perka!". Wcześniej po prostu rzeczy kompletnie nudne i bez sensu, oczywiście imo. Humor, i durne wstawki są jak najbardziej spoko, ale jeśli są w mniejszości, czy też wręcz pojedyncze. Tak uważam.

Spoko, w gitarach będą oczywiście jakieś pierdoły, ale samego grania będzie więcej niż w części I. ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To czekam z niecierpliwością, bo raporty jako takie bardzo lubię ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Thrash metalowe kupy :D

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
tekst o Iron Manie mnie rozjebał :D
do widzenia.