Autor Wątek: FL studio jak nagrać kilka ścieżek VST?  (Przeczytany 5678 razy)

Offline jacamanster

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
FL studio jak nagrać kilka ścieżek VST?
« 09 Mar, 2011, 14:08:03 »
Męcze się z FL studio 9 bo nie wiem jak nagrać kilka ścieżek. Mianowicie nagrywam sobie instrument VST w wersji demo i jedną scieżkę "pattern nagrywa ale potem jak chce coś dograć na 2 ścieżce to dogrywa się na tym samym a ja chce puscić ta pierwszy scieżke i dograc następną do niej(pod spodem) i nie wiem jak to zrobić. przeczytałem już kilka poradników i obejrzałem na you tube ale tam wszedzie ludzie robią "bity" więc robią jeden patent potem drugi i wstawiają sobie sklejając je a ja chce sklecić "płynną" muze na róznych sciezkach tak jak w Cubasie czy Auda city(wiem że graficznie inaczej wygląda) czy to jest mozliwe jakoś? Dzieki za odpowiedz i sory jak czegoś nie dowpisałem.
PS jak by co Cubase mi padł i musze sie FL posilić
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2011, 14:12:42 wysłana przez jacamanster »

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
to się posil reaperem, FL mało kto używa, a tam to jest wszystko jasne, jest poradnik w przyklejonych do kilku innych DAWów jeszcze
nie lubie placki

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Też nie pomogę w tej kwestii, ale podpisuję się pod tym co pisze kolega wyżej. Nie rozumiem jak można bawić się w home recording i nie znać Reaper'a :) Jest bardzo tani, ma ogromne możliwości customizacji, nie ma żadnego natrętnego mechanizmu copy protection, jest bardzo wydajny, świetnie skaluje się na wiele procesorów, zajmuje bardzo mało miejsca...

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Oj tam, oj tam. W FL Studio też się da wszystko, ale się trzeba nauczyć :D
Jeżeli faktycznie autor topicu chce się bawić w FL Studio to niech się pouczy o wykorzystywaniu patternów i playliście - to powinno załatwić problem. Najogólniej rzecz biorąc nagrywasz sobie jedną ścieżkę, wybierasz kolejny pattern i znowu nagrywasz midi na kolejnym (bo o ścieżkach midi mówimy, rigth?).

Potem możesz to sobie ładnie układać w formie kloców u dołu playlisty, albo w formie ścieżek midi u góry (ale to od wersji 9.0 w górę).

Tyle.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
5693 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2011, 20:41:03
wysłana przez mondomg
8 Odpowiedzi
7848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2011, 21:33:16
wysłana przez IronMan86
14 Odpowiedzi
6650 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2012, 21:53:31
wysłana przez Dale Cooper
4 Odpowiedzi
4284 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2012, 16:33:14
wysłana przez motyl
10 Odpowiedzi
7305 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2013, 14:54:34
wysłana przez admaxo