Autor Wątek: DiMarzio Tone Zone 7, DiMarzio Air Norton 7 do Ibaneza RG7321  (Przeczytany 4962 razy)

Offline Żbiku

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Witam! Jako że to mój pierwszy post na forum, chcę przywitać się ze wszystkimi i skorzystać z Waszej wiedzy. Tak jak w temacie - znalazłem na Alledrogo dwa pickup'y z myślą o wsadzeniu jednego z nich do Ibka 7321:
http://allegro.pl/dimarzio-tone-zone-7-bridge-dp755-mega-miazga-i1497465208.html
http://allegro.pl/dimarzio-air-norton-7-bridge-dp793-7-strun-i1497465514.html
Ktoś ogrywał takie przetworniki?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Air Nortona 7 możesz brać w ciemno, bardzo dobry pup.  Tone Zone 7 nie każdemu przypasi, ale nie jest to zły pickup. ;) Ogólnie set jest w porządku i na pewno dobrze zabrzmi i bez kompleksów.

Tylko napisałeś, że chcesz wsadzić jeden. Tyle, że Air Norton jest moim zdaniem pod gryf a Tone Zone pod mostek... Więc który pickup chcesz wymienić w swoim Ibku?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Żbiku

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Dzięki za info. Na pierwszy ogień miał zostać wymieniony ten pickup pod mostkiem (sporadycznie używam tego przy gryfie).

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Miałem Tone Zone 7 w Schecterku 007 ( z tym pupem kupiłem) - wyleciał po miesiącu. Wiosło prawie całe mahoniowe, a on i tak w mojej opinii siarzył. Zgadzam się więc, że nie każdemu przypasi - mnie nie podszedł.
Air Nortona nie znam, ale również w samych superlatywach mogę się wypowiedzieć o D-Sonicu, którego miałem w MM. 
« Ostatnia zmiana: 10 Mar, 2011, 08:20:09 wysłana przez Yames »
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline Żbiku

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Dzięki za info. Widzę że najrozsądniej będzie zainwestowanie w D-Sonic'a. Generalnie (chyba tak jak każdy w tej sytuacji) chcę uniknąć efektu rozczarowania po wymianie pickup'a, a wręcz przeciwnie - usłyszeć efekt końcowy będący ukojeniem dla uszu....:D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
2998 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2011, 20:06:34
wysłana przez pele
2 Odpowiedzi
2786 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2011, 20:38:23
wysłana przez Infinitas
5 Odpowiedzi
2835 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2011, 09:46:20
wysłana przez Bjørn
37 Odpowiedzi
10275 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2013, 15:02:28
wysłana przez Musza
10 Odpowiedzi
4083 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2013, 00:12:24
wysłana przez blackdahlia