Autor Wątek: Widkowy powrót do Dropped G, czyli Djentowe raczkowanie ;)  (Przeczytany 4599 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Hej, zapraszam do posłuchania nowego utworu w klimatach Tesseract/Periphey/Textures czyli nisko strojona gitara i klimatyczne motywy ;) Z grania proszę się nie śmiać bo dopiero zaczynam w tych klimatach, więc bądźcie wyrozumiali :D Strój Drop G na 6stce, wideło pojawi się za 2-3 godzinki.

Link:

http://www.speedyshare.com/files/27280752/Widek_-_Multiverse.mp3

Wideo:








Miłego słuchania!
« Ostatnia zmiana: 08 Mar, 2011, 23:50:53 wysłana przez Widek »

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Drop G na 9-46? :P

Powiem tyle, ze zajebiste jak zwykle :bowdown:

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Gniecie. Lubię to!
Coś mi bębny mało dynamicznie grają, ale i tak nie ma to znaczenia bo jest po prostu peachy.
« Ostatnia zmiana: 08 Mar, 2011, 18:16:41 wysłana przez se7en »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
ładne ale nie zapada w pamięc niestety.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Jak zwykle miazga, ale do poziomu ultra genesis brakuje ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dla mnie to brzmi wszystko strasznie... plastikowo? Może te pady czy leady w tle to wszystko psują. Brzmi jak muzyka do walki z jakiegoś jRPG.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Dzieki za opinie panowie!
Drop G na 9-46? :P

Powiem tyle, ze zajebiste jak zwykle :bowdown:

13-65 hehe - flaki sa, ale da sie grac ;)

- wrzucilem filmik na YT, polecam ogladac w HD!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
uwielbiam oceny ludzi którzy nawet tego by nie wymyślili a co dopiero zagrali :D a potem nagrali

robisz robote punie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
nie zagladalem, bo dzięt w tytule mnie odstraszal. jednak w koncu zajrzalem zajebiscie pozytywnie mnie toto zaskoczylo :) a ew skojazenia z jrpgowata muza imo jak najbardziej na plus! :)

nie ogarniam tylko ja wy potraficie na takich strunach grac w takich strojach i do tego brzmiec zajebiscie :D no ale to pewnie "kwestia techniki" ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2011, 00:34:37 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
nie wiem, ale ja takie brzmienie uzyskuje tylko na sflaczałej strunie to chyba o to chodzi
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
to ja chyba mam jakies klocowate ruchy bo chocbym miekkim kutasem muskal taka strune to w pizdu nie bedzie stroic nigdy tylko pol dnia minie, zanim zejdzie w dol do dzwieku, do ktorego jest nastrojona... nie wpominajac juz o problemach z niestrojacymi akordami (zbyt mocne dociskanie strun do podstrunnicy)...
no i jakos jebniecia mi brakuje, jak struna nie jest naprezona jak drut, nie czuje w ogole aby drewno pracowalo.

no ale offtop.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
wole troche inne utwory, ale jest spoko!
:)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Narzekacie... "Biosphere" widek grał w Drop G na 56? 54? Tego nie ogarniam, bo jeśli ja teraz w A# gram na 10-60, to G na 13-65 nie brzmi strasznie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Fajne granie, ale brakuje mi tutaj jakiegoś motywu, który dałby temu utworowi większego kopa... w szczególności w 1:57-2:05 wprowadzasz takie napięcie, które można by świetnie wykorzystać wprowadzając dalej riff w innej tonacji, ale tutaj pojawia się kolejny, który "brzmi znajomo". Mimo tego na plus :)

to ja chyba mam jakies klocowate ruchy bo chocbym miekkim kutasem muskal taka strune to w pizdu nie bedzie stroic nigdy tylko pol dnia minie, zanim zejdzie w dol do dzwieku, do ktorego jest nastrojona... nie wpominajac juz o problemach z niestrojacymi akordami (zbyt mocne dociskanie strun do podstrunnicy)...

Dokładnie ten sam problem mam, więc stosuję grubasy (70 do B w 25,5'') - ale bardziej z konieczności niż z wyboru, jakbym wiedział jak uzyskać "efekt Widka" to bym biegł do sklepu po standardowe komplety :P

Widek, ty przypadkiem nie masz - oprócz specyficznej techniki - gitary z progami typu Flat&Wide? To by wyjaśniało parę rzeczy.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
mniej mi się to podoba niż wcześniejsze nagrania. Jakieś bezpłciowe, prawie w całości na najgrubszej strunie, jestem na nie. Brzmi ładnie ale to wszystko

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
puny bo to trza opanować tłumienie reką kostkującą i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć a nie siedzieć na forum i pierdolić głupoty ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Ale wy tu marudzicie :)
Niech se gra  na 9-42 w Ź - byle brzmialo :)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Łojezu, mi to teraz 13-62 się wydają makaronowate w DropB, a co dopiero dziewiąteczki w DopDżi :D

Nie no szacun jak zwykle. Nienawidzę Cię za to, że takie mixy robisz fajowe i kawałki też. Coby nie było perka faktycznie coś tam kuleje i kartonowa momentami się wydaje, ale to raczej mało istotne. Miło ogólnie - ot dżjencik jakiego pełno ostatnio, ale i tak zazdroszczę...

<leci po wazeline>

Pozdro :D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Kiedy wreszcie założysz Pan band?!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Widek a podzielisz sie moze pliczkami DI do pocwiczenia tez :>

Pozdro !

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 762
Kiedy wreszcie założysz Pan band?!

Eee, no właśnie... I vis-a-vis! ;) Lodr, teraz Ty dajesz!


(wszystko powiedziane - gary od Barbie, riffy wtórne - ale i tak Cię, Widek, kochamy ;))
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2010, 13:38:28
wysłana przez zerodead
5 Odpowiedzi
2271 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2010, 20:37:57
wysłana przez Tadeo
40 Odpowiedzi
9221 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Wrz, 2013, 20:06:56
wysłana przez Bash
89 Odpowiedzi
17785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2015, 14:38:43
wysłana przez sify11
2 Odpowiedzi
1116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2018, 11:54:19
wysłana przez Aremenius