Autor Wątek: Infinite Beta  (Przeczytany 1501 razy)

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Infinite Beta
« 28 Lut, 2011, 20:09:56 »
Cześć!

Wersja TL;DR:
Nagrałem demo. Można posłuchać i ściągnąć stąd:
http://infinitebeta.bandcamp.com/
lub stąd:
http://soundcloud.com/firejump/sets/set-1 .
Na bandcampie jest w lepszej jakości.

Wersja dłuższa, dla cierpliwych:
Infinite Beta to taki mój, hmm, projekt, w ramach którego wypuszczam swoje nagrania. Nazwa wywodzi się z faktu, że rzadko kiedy jestem ze swojej "twórczości" zadowolony i spędzam mnóstwo czasu na wprowadzaniu poprawek, czy to w kompozycjach, czy to w miksie - tylko po to, żeby na końcu stwierdzić, że dalej czegoś brakuje. Ostatnio doszedłem do ściany, magluję ten sam materiał już tak długo, że nie jestem w stanie sam powiedzieć, czy jest fajny, czy nie. Zostało mi więc do wyboru: albo wyrzucić całość do kosza, albo wypuścić jako demo i zobaczyć, co ludzie powiedzą.

Jak widać, wybrałem to drugie. Liczę na waszą krytykę :) szczególnie w dziedzinie miksu/"ukręcania brzmienia" oraz kompozycji - wykonawczo raczej wiem, co jest nie tak i gdzie się muszę podszkolić.

Aha, do tych utworów docelowo miał się ktoś podrzeć, stąd dłużyzny w niektórych miejscach.

PS. (właściwie powinienem o tym założyć oddzielny wątek, ale powiem też tu): Szukam zespołu, lub generalnie ludzi do grania w Warszawie. Jeżeli kogoś z Was nie odrzucają moje wyroby muzykopodobne (ew. poziom skilla) i spełniony jest warunek geograficzny, to proszę o kontakt :)

Pozdr,
firejump
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2011, 23:18:07 wysłana przez firejump »

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
Odp: Infinite Beta
« Odpowiedź #1 28 Lut, 2011, 20:50:12 »
Jakoś tak za mało ognia, bez powera, może nie mój klimat po prostu. I trochę też za mało siódemki jak dla mnie, a miks jako miks to ciepły i przyjemny raczej niźli agresywny

edit:
posłuchałem innych twoich wypocin na bandcamp i muszę przyznać, że bardzo przypadło mi do gustu,szczególnie The One with Some Djents i te tappingi pod koniec. hmm gdybym mieszkał w Warszawie można by było coś pograć ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2011, 20:55:46 wysłana przez OfensywnyRondel »
nie lubie placki

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: Infinite Beta
« Odpowiedź #2 28 Lut, 2011, 23:16:36 »
Jakoś tak za mało ognia, bez powera, może nie mój klimat po prostu. I trochę też za mało siódemki jak dla mnie, a miks jako miks to ciepły i przyjemny raczej niźli agresywny

No, w pierwszym numerze akurat jest mało ;) Tego się obawiałem, że intro będzie mylące. Ale podrzucam ten materiał też znajomym bez szczególnego doświadczenia z muzyką, hmm, hi-gainową, także musiałem na początek dać coś lżejszego, coby ich nie wystraszyć :)

edit:
posłuchałem innych twoich wypocin na bandcamp i muszę przyznać, że bardzo przypadło mi do gustu,szczególnie The One with Some Djents i te tappingi pod koniec.
Wielkie dzięki!
hmm gdybym mieszkał w Warszawie można by było coś pograć ;)
Nom.. przejrzałem, co tam masz na swoim sc - good stuff! Coś czuję, że całkiem dobrze byśmy się dogadali (muzycznie). Tymczasem odkładam do skarbonki na teleport.
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2011, 23:19:20 wysłana przez firejump »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2907 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2009, 20:03:13
wysłana przez fireboy
TSE X50 Beta

Zaczęty przez OfensywnyRondel « 1 2 » Software

34 Odpowiedzi
14645 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2011, 20:51:42
wysłana przez Konrad_89
2 Odpowiedzi
1859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2020, 15:26:54
wysłana przez Majk
12 Odpowiedzi
2498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2023, 03:39:02
wysłana przez Mat