Autor Wątek: Trema, stres i takie tam przed sztuką... :P  (Przeczytany 15012 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
dzisiaj gadałem z kumplem i wyszedł temat najebki, jest wokalistą grali w tą sobote koncert i nic nie pamięta  :D
podobno Jim morrison ożył  :D moralniaka ma niezłego

a mnie to pierdoli nikogo w kapeli nie kontroluje każdy ma swój rozum i wie jak sie zachować, ja podczas grania tak odlatuje ze nawet jak walne te 3 piwa to i tak mi zaraz przejdzie bo adrenalina działa. Co to wogle ma być ze ktoś coś komuś czegoś zabrania, czasami wogle nie pijemy i też jest git, tylko najgorzej jest jak gra sie na koniec o to wtedy kapele maja słabo. Nie znam kapeli która się nie myli na koncertach to jest naturalne tylko trzeba to opanować a nie patrzeć i kiwać głową na kolege bo mu się jebło. Trzeba skakać rozpierdalać się po całej scenie wtedy robisz swoje bardziej naturalnie i publika sama zacznie sie bawić. Jak sie nie jest pewnym tego co sie gra to nawet na trzeźwo spierolisz akcje. Mój kumpel gitarzysta podczas grania oparł sie o ściane i usną i co ktoś sie oburzył? była impreza i tak mało ludzi pamięta koniec koncertu, ja na przykład :P
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Mój wokalista kiedyś w czasie instrumental intra poszedł za zasłonę na tyłach sceny i się wylał pod ścianą(pomieszczenie zamknięte).
W czasie tego samego koncertu basista był tak nawalony, że po minucie zastanawiania się dlaczego reszta nie zaczyna po jego intrze grać zauważył, że gra na nie tej strunie co trzeba(intro w formie ósemek na jednym dźwięku).
Całe szczęście że ten koncert był totalną klapą i było 10 osób, których wszystkich znaliśmy. A ile było ubawu jak sobie słuchaliśmy zarejestrowanego materiału :D Nigdy więcej ;)
Nie wiem czy pamietasz, ale my tez wtedy popilismy piwka, a zagralismy w sumie tak jak zawsze :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Widać nigdy nie graliście dla prawdziwych punków :)

zdefiniuj tr00 punx
Paczki z głów!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Mój kumpel gitarzysta podczas grania oparł sie o ściane i usną

Fuck, dobrze ze mi sie takie akcje nie przytrafiały. Porażka :D

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
eee tam jest co wspominać  ;D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jak zwierzęta... jak zwierzęta. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Widać nigdy nie graliście dla prawdziwych punków :)

zdefiniuj tr00 punx

No przecież nie raz mnie widziałeś :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Tak - siedzą po chatach i nagrywają ambienty na klawiszach w koszulce z Satanem! ;)
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Tak - siedzą po chatach i nagrywają ambienty na klawiszach w koszulce z Satanem! ;)

No i o to chodzi :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
ale z satanem czy s.a.t.a.n -em bo to różnica  :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
ale z satanem czy s.a.t.a.n -em bo to różnica  :D

No Marduki, Impaled Nazarene, Satyricony i inne takie :P
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
ale z satanem czy s.a.t.a.n -em bo to różnica  :D

No Marduki, Impaled Nazarene, Satyricony i inne takie :P

Plus jeszcze podpis pod mailem - ta-daaa! Krypto(dosłownie)-black-tr00-punkowcy w natarciu!
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Toć to żarty z mojej strony są. Nie szufladkuję swojej osoby. Można zarobić to gram punka, będzie można w popie będzie pop i uj komu do tego :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Toć to żarty z mojej strony są. Nie szufladkuję swojej osoby. Można zarobić to gram punka, będzie można w popie będzie pop i uj komu do tego :D

"Wszyscy artyści to prostytutki" ;D Myślałem, że panky to ideowcy ;)
Paczki z głów!