Autor Wątek: ESP LTD VIPER 407  (Przeczytany 25960 razy)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #25 22 Sty, 2010, 13:07:27 »
fireboy: wzrost prędkości spadającego ciała jest niezależny od jego masy.
Ja tam z fizyki dobry nie byłem, ale wiem że to o czym mówisz to swobodna prędkość spadania i nie uwzględnia ona oporów powietrza. Bo zgodnie z tym twierdzeniem zrzucając z wieżowca pióro i stalową kulkę oba te przedmioty powinny być na ziemii w tym samym czasie... a tak nie będzie.
Czyli w rzeczywistości nie mamy sytuacji idealnej więc masa spadającej gitary może mieć wpływ na to jak ona spada.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 770
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #26 22 Sty, 2010, 13:20:42 »
fireboy: wzrost prędkości spadającego ciała jest niezależny od jego masy.
Ja tam z fizyki dobry nie byłem, ale wiem że to o czym mówisz to swobodna prędkość spadania i nie uwzględnia ona oporów powietrza. Bo zgodnie z tym twierdzeniem zrzucając z wieżowca pióro i stalową kulkę oba te przedmioty powinny być na ziemii w tym samym czasie... a tak nie będzie.

Będzie w próżni.
Inaczej tylko kształt matters.
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #27 22 Sty, 2010, 15:36:22 »
Szczerze gratuluje!!! Napisz jeszcze co za pickupy masz w ibku, pamiętam, że coś tam zmieniałeś i pierwszy wybór Ci nie odpowiadał. Jeśli chodzi o fizykę to ja jestem leń i w ogóle, mam braki jeszcze z gimnazjum :D.

hoganmw

  • Gość
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #28 23 Sty, 2010, 09:06:35 »
oz - INVADER  i LIQUIFIRE

dexterek - jaki spisek ?? 
...dogłębnie analizowałem Twoją genialną (pierwszą wypowiedź) i zacząłem się nawet zastanawiać czy wszystko jest ze mną OK a najwyraźniej jest. Zastanawiam się jak można metaforę tłumaczyć zjawiskiem fizycznym gdzie sama metafora już jest czystym absurdem. Bardzo grzecznie zaproponuję. Może wszyscy zabierzmy się do grania na instrumentach, a nie wypisujmy na forum zdawkowe kompletnie nieuzasadnione bzdury nie mające nawet podstaw żeby zaistnieć w umyśle trzeźwo myślącego pacjenta tego forum.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #29 23 Sty, 2010, 09:28:11 »
Ziom, odkręć sobie trochę zaworek WP. Bo co czytam Twoje posty to wizualizuje sobie że poczerwieniały ze złości wklepujesz je za pomocą młota :) Nie wspomnę o tych obfitujących w CAPSA ;)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #30 23 Sty, 2010, 11:34:44 »
fireboy: wzrost prędkości spadającego ciała jest niezależny od jego masy.
Ja tam z fizyki dobry nie byłem, ale wiem że to o czym mówisz to swobodna prędkość spadania i nie uwzględnia ona oporów powietrza. Bo zgodnie z tym twierdzeniem zrzucając z wieżowca pióro i stalową kulkę oba te przedmioty powinny być na ziemii w tym samym czasie... a tak nie będzie.
Czyli w rzeczywistości nie mamy sytuacji idealnej więc masa spadającej gitary może mieć wpływ na to jak ona spada.

A ja myślałem Dex, że chodzi Ci o to, że obiekty o niezerowej masie nie mogą osiągnąć prędkości światła.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #31 23 Sty, 2010, 12:39:01 »
obiekty o niezerowej masie nie mogą osiągnąć prędkości światła.
nie zapominaj że wg einsteina ciało im bardziej zbliża się do prędkości światła tym bardziej zmniejsza swój rozmiar i zwiększa masę. W takim razie poruszając się w kierunku przeciwnym zacznie zwiększać rozmiar i tracić masę. A ta dyskusja nie ma większego sensu.

tak czy siak gratuluję Hoganowi nowego wiesła, chociaż osobiście nie przepadam za viperami (przynajmniej od strony wizualnej). Czekam na próbki :)

hoganmw

  • Gość
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #32 23 Sty, 2010, 13:54:25 »
Zajebiste  :D :D :D :D :D :D. ...odkręć sobie trochę zaworek...  nie słyszałem tego jeszcze  :D. W moim przypadku CapsLock nie służy do DARCIA MORDY :)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #33 23 Sty, 2010, 14:14:12 »
nie zapominaj że wg einsteina ciało im bardziej zbliża się do prędkości światła tym bardziej zmniejsza swój rozmiar i zwiększa masę.
Właśnie o to mi chodzi, dlatego żeby uzyskało prędkość światła potrzebuje nieskończonej ilości energii. Niestety nikt taką ilością nie dysponuje.

W takim razie poruszając się w kierunku przeciwnym zacznie zwiększać rozmiar i tracić masę.
To gdy zacznie zwalniać. Kierunek nie ma tu nic do rzeczy.



A tak odnośnie tematu to miałem okazję grać na takiej gitarze. Całkiem wygodna, faktycznie leci na główkę i faktycznie po przeniesieniu zaczepu przestaje lecieć. Jednak jakoś nie poczułem takiego mega czadu w porównaniu do innych gitar z podobnej półki. Choć powiem, że niebywale fajnie zabrzmiała z Krankiem gitarowego z mojej kapeli. Na moim 5150 raczej "zwyczajnie".

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #34 23 Sty, 2010, 14:15:48 »
W takim razie poruszając się w kierunku przeciwnym zacznie zwiększać rozmiar i tracić masę.
To gdy zacznie zwalniać. Kierunek nie ma tu nic do rzeczy.
to był żart Men ;)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #35 23 Sty, 2010, 16:27:54 »
W takim razie poruszając się w kierunku przeciwnym zacznie zwiększać rozmiar i tracić masę.
To gdy zacznie zwalniać. Kierunek nie ma tu nic do rzeczy.
to był żart Men ;)

 :facepalm: to sory :)
swoją drogą to mało śmieszny :P :D

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #36 23 Sty, 2010, 18:00:47 »
wiem że mało śmieszy ale informatyka zmienia ludzi ;)

hoganmw

  • Gość
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #37 26 Sty, 2010, 11:05:45 »
Na życzenie forumowicza zdjęcie po zamontowaniu zaczepu

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #38 26 Sty, 2010, 14:35:25 »
Thx
Sie.. sie.. sie..

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Odp: ESP LTD VIPER 407
« Odpowiedź #39 26 Sty, 2010, 20:13:05 »
Zajebiste wiosło. Gratuluję. Chętnie bym przygarnął
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
43 Odpowiedzi
28412 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2008, 22:36:13
wysłana przez Martens_emenems
20 Odpowiedzi
11724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2010, 10:37:28
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
2181 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2011, 23:19:34
wysłana przez igorkite
5 Odpowiedzi
4040 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2011, 23:30:29
wysłana przez Hesu
19 Odpowiedzi
8140 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2012, 18:36:33
wysłana przez Thoth