Autor Wątek: NAD Framus Cobra jak słodko skopać dupe, zaprosić do walca i rozjechać walcem!  (Przeczytany 6425 razy)

Zomballo

  • Gość
To czego już sprzedajesz jak taki zajebisty?  :P
Pewnie chce mnie zdenerwować i łyknąć Mese co stoi na allegrze hehe  ;)
Nie. Mesa muli! :D

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 163
@Lukas
Trochę źle mnie zrozumiałeś. Ja bardziej pytałem czy na allegro wisi konkretnie jakaś super Mesa, bo chyba coś przeoczyłem i widzę w większości normalne Dual Recti. Z tym co napisałeś odnośnie różnych preferencji ludzi odnośnie różnych marek i modeli wzmacniaczy, to się absolutnie zgadzam, bo każdy ma inne upodobania co do brzmienia, więc ciężko byłoby to osiągnąć tylko na jednym wzmaku.

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
Ups, nieporozumienie  :facepalm:  ;)
Na allegro sa nazwijmy to zwykle dualki ale to mój american dream dokupić do mojego 5150 Meske  ::)
Mesa muli?!  :o
Na słabej pace na pewno ;) Ja uważam ze kurwi i nie oklamuj mnie i siebie ze muli itd. Jeszcze wrócisz do Mesy jak narkoman do dobrego koksu. Z tego sie nie wyleczysz  :P

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ups, nieporozumienie  :facepalm:  ;)
Na allegro sa nazwijmy to zwykle dualki ale to mój american dream dokupić do mojego 5150 Meske  ::)
Mesa muli?!  :o
Na słabej pace na pewno ;) Ja uważam ze kurwi i nie oklamuj mnie i siebie ze muli itd. Jeszcze wrócisz do Mesy jak narkoman do dobrego koksu. Z tego sie nie wyleczysz  :P

Muli. Chyba, że paka 412 Mesy za 4-5 klocków jest słaba.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
Mi tam na Horizontalu 2x12 nie mulil ani Singiel, Dual czy Triple Rectifire a z Maxonem zawsze był skurwiel do siania zniszczenia. Nie ma co sie dalej rozpisywać bo każdy bedzie pierdolic swoje. Muli nie muli, na scenie czy próbie robi robotę. Nie bez potrzeby używa Mesy tyle kapel na scenie. Amen ;)

Zomballo

  • Gość
Jeszcze będziecie mówić ze muli! ;) :P :D

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
Dobra, dobra nie ma co się spierać o mesy sresy... Zdradz lepiej tajemnicę co będzie po Framusie jak pogonisz  :P
W sumie to mnie najbardziej intryguje  :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Mark IV którego kupisz za gorsze, przetrzymasz przez wakacje i potem mi odsprzedasz? :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Dobra koledzy uchylę rąbka tajemnicy. Moje typy to
Spoiler

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 778
Dobra koledzy uchylę rąbka tajemnicy. Moje typy to
Spoiler
Tak samo nie sprzedajesz, jak nie sprzedawałeś Mesy i 6505? :D

Zomballo

  • Gość
Spokojnie badassy. W tej wężoidzie zakochałem się od pierwszego pierdolnięcia. Jak już wcześniej wspomniałem miałem Dragona i wiedziałem jak tym kręcić a powiem, że nie łatwo. Niestety spierdoliło mi sprzed pytonga wiosło, które miałem upatrzone dość długi czas.  Jako, iż od grania tylko dupę mogę se odparzyć to gitara takowa była moim gasem numero uno. Palnika używam sporadycznie by zatrząść sąsiadami i poczuć fetor 100 wat lampy w sypialni. Skutecznie zabija roztocza, jonizuje powietrze i neutralizuje zastygłe podkołderniki.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Zmienność uczuć jak u trzynastolatki ;-)))
Kup se Pan pszester w kostce,eq-7  i clean-to-edge-of-break-up wzmachol. Będziesz miał siekierę i tajt bas responz. Dłużej się tym pobawisz zanim przerotujesz.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Zomballo

  • Gość
Zmienność uczuć jak u trzynastolatki ;-)))
Kup se Pan pszester w kostce,eq-7  i clean-to-edge-of-break-up wzmachol. Będziesz miał siekierę i tajt bas responz. Dłużej się tym pobawisz zanim przerotujesz.
Jako żywo a już Ci! ;)

Zomballo

  • Gość

Zomballo

  • Gość

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
10174 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2010, 15:27:26
wysłana przez Pneumonia2
121 Odpowiedzi
38705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lip, 2012, 21:52:01
wysłana przez Bjørn
9 Odpowiedzi
4162 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2012, 23:05:38
wysłana przez Melancolly
0 Odpowiedzi
1005 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2016, 13:31:03
wysłana przez sinquestsound