Autor Wątek: Jaki pasywny przetwornik do Sterlinga jp50?  (Przeczytany 1321 razy)

Offline grzesiekstaw

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Jaki pasywny przetwornik do Sterlinga jp50?
« 26 Sty, 2016, 02:10:03 »
Decha to basswood. Coś o mocnym sygnale, żeby nie muliło. BKP odpada bo mnie nie stać. Di Marzio D-Sonic, Seymour Duncan Sh-4, D-activator, Nazgul, Pegasus? Obecnie mam tam EMG 81, który po kilku latach mi się po prostu znudził. Trochę muli w tej desce.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Obecnie mam tam EMG 81, który po kilku latach mi się po prostu znudził. Trochę muli w tej desce.

Jesteś pewien, że to kwestia pikapa? Ja znam EMG jako żyletę, którą raczej ciężko zamulić, a grałem chyba w każdej konfiguracji. Jeśli masz muł na 81 to ciężko będzie dobrać coś mniej mulącego. Ew Sh6, Nazgul.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline kermcio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Miałem D-sonica w lipie i był zdecydowanie nie mulący. Będzie Pan zadowolony.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Mi w basswoodzie sh4 robil dobrze.
Wlacz osadzony player soundcloud


Posty połączone: 26 Sty, 2016, 17:12:40
Mi w basswoodzie sh4 robil dobrze. https://soundcloud.com/indabrain/flejm
« Ostatnia zmiana: 26 Sty, 2016, 17:12:41 wysłana przez indabrain »
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline grzesiekstaw

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Nie o to chodzi że muli, w sensie aktywy zabijają trochę dynamikę. Pamiętam jak przesiadałem się na EMG, na początku siedział w mojej pierwszej gitarze - czyli mocno budżetowym ibanezie GRX 40 i tam różnica była kolosalna. Nawet pewna osoba powiedziała że EMG to nawet w plastikowej miotle zagra. Teraz po prostu szukam czegoś innego. Właśnie myślę nad D-Sonic/Crunch Lab, może D-activator? Drugie wyjście to sprzedaż gitary i zakup upragnionej siódemeczki i tam wymiana przetwornika :) No nic będę myślał :)

Pozdrawiam

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5281 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2010, 10:32:24
wysłana przez xmortex
12 Odpowiedzi
4232 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2010, 20:10:21
wysłana przez g-zs
3 Odpowiedzi
3483 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2010, 09:36:40
wysłana przez Żebrak