Autor Wątek: Engl Slow Hand Motion (Blackmore) - probka inside!  (Przeczytany 14631 razy)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
no nile nie ma zlego brzmienia, lubie nawet taki syf jak ma 90% szwedzkich kapel ale az tak tego gainu nie sadze...:)

nie wydaje sie dziwne ze to ma byc blackmor tylko na 6l6 i do tego taki englowaty wzmach ma malo gainu?

kurde no nie wiem, jutro pojde jeszcze pomeczyc ja na duuuuuuuuuuuuzych glosnosiach, wioslo zmienie i nie wiem...

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
A moze fucktycznie cos z tym wzmakiem jest nie tak ? Nie gralem nigdy na englu, no ale nawet na dielach na YT, kolesie loja na tym oi gainu nie brakuje. Moze lampy na preampie sa do bani ? I z tad koles puscil tak tanio.

Im raczej nie brakuje gainu:

« Ostatnia zmiana: 20 Lis, 2008, 19:05:59 wysłana przez Fasol »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A moze fucktycznie cos z tym wzmakiem jest nie tak ? Nie gralem nigdy na englu, no ale nawet na dielach na YT, kolesie loja na tym oi gainu nie brakuje. Moze lampy na preampie sa do bani ? I z tad koles puscil tak tanio.

Im raczej nie brakuje gainu:



ale nigdzie nie jest przy próbkach napisane że to slow hand
B ( o ) ( o ) B S

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
A moze fucktycznie cos z tym wzmakiem jest nie tak ? Nie gralem nigdy na englu, no ale nawet na dielach na YT, kolesie loja na tym oi gainu nie brakuje. Moze lampy na preampie sa do bani ? I z tad koles puscil tak tanio.

Im raczej nie brakuje gainu:



Ale Matt juz zmienił lampy, chociaz zawsze jakas trefna mogla sie trafić...
A grał ktoś inny na tym Twoim egzemplarzu? Zeby potwierdzić Twoje odczucia. Najlepiej, ktoś, kto na E650 już grał.
Możesz zawsze do jakiegoś magika od lamp wzmacniacz na przeglad oddac, moze jakiś przekaźnik padł, albo zimny lut sie pojawił czy cuś.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
no wstepnie sie ''umowilem'' z gosciem od piecy lampowych (gitarzysta Lombardu) to podlece do niego z piecem to mam nadzieje sie wyjasni wszytsko.
Powtarzam poraz n-ty bo widze ze niektorzy nie sledza calego tematu - lampy koncowki maja ok 40 godzin wyjechane a lampyu preampu wczoraj wsadzilem nowe

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
I jak tam sytuacja man?

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
http://www.speedyshare.com/280262447.html

Nagralem probke tego heada.
4 sciezki - 2 on axis, 2 off :)
Troche nierowno i riffy tez z pizdy bo mialem malo czasu.
Nie jestem zadowolony z brzmienia tego pieca ale to nie wina pieca tylko braku realizatorskich umiejetnosci i pewnie spzetu nagrywajacego.
Mix ogolnie i brzmienie calosci pozostawia wiele do zyczenia ale tak brzmi ten head przy gainie na 90% rozkreconym.

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
mi sie podoba :D
jak chcesz go nadal opchnąć to jestem chętny :P:P

a jak tam z Danielem coś załatwiłeś??
tez niedawno miałem u niego heada i powiem ze gosciu jest bardzo rzeczowy i wie co robi

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
heh no bede sprzedawac za niedlugo na pewno wiec bedziesz 1 ktory sie o tym dowie :)

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
ja kompletnie nie wiem co Ty chcesz od 'ilosci gejna'..

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
O cholera brzmienie jest na prawdę dobre i gainu na pewno nie brakuje !!!! Sorry ale to chyba  z Twoimi uszami coś nie tak jest. Ja mam 6505 i gainu na 3,5 mi w zupełności wystarcza. Dodam tylko, że lekkich rzeczy nie gram.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Miałem kiedyś kolumnę, która zjadała gain. Nie wiem jak to opisać, ale gdy dodawałem gainu powyżej 3,5-4, to nie było słychać żadnej różnicy w brzmieniu, poza tym, że robiło się co raz więcej szumu i sprzężeń. Gdy kupiłem drugą kolumnę problem zniknął. Zwątpiłem w siebie i dla pewności porównywałem obie te paczki razem. Ucho mnie nie myliło, ta pierwsza faktycznie się jakby zatykała i zjadała gain. I co ciekawe, wzmacniacze, które był pod nią podłączane, to były oryginalny engl oraz kopia engla. Na obu te głowach ten sam objaw, a i Mesa DR również tak reagowała na wyżej opisaną paczkę. Ktoś z Was miał podobne przygody?
« Ostatnia zmiana: 02 Gru, 2008, 21:08:36 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
panowie, widze ze nie do konca czytacie slowo pisane.
to co podeslalem ma spoko gain, tyle styknie. TYLKO dziwi mnie ze jest to na 99% odkrecenia galki!
Mialem pod ta paczka fireballa, 5150, mese dr, bugere 6262 i tam przy 99% odkrecenia mialem chaos a nie dzwiek - styklo zawsze 3-4.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 780
Ja polecam Ci wsadzić sobie ten wzmacniacz głęboko w d i powędrować daleko w stronę słońca  :facepalm:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 976
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja polecam Ci wsadzić sobie ten wzmacniacz głęboko w d i powędrować daleko w stronę słońca  :facepalm:

 Co to za nekrobumpy uprawiasz?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 780
Ja polecam Ci wsadzić sobie ten wzmacniacz głęboko w d i powędrować daleko w stronę słońca  :facepalm:

 Co to za nekrobumpy uprawiasz?
To nie ja. Mój post był odpowiedzią na post innego użytkownika, którego mam nadzieję administracja już zbanowała.
Spoiler

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Jako świadek naoczny potwierdzam i staję w obronie mistrza eksplorera.

Orange

  • Gość
Dac tru. Chyba dostała administracja  zalew zgłoszeń o tym czlowieku i zniknęli go całkowicie. Swoją drogą teraz kilka tematów będzie zabawnie wyglądać.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
18047 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2008, 16:26:55
wysłana przez regret
29 Odpowiedzi
11084 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2011, 07:41:08
wysłana przez pivo
30 Odpowiedzi
5941 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2011, 17:21:44
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
1735 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2011, 21:56:10
wysłana przez fzero
6 Odpowiedzi
7924 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2016, 19:42:18
wysłana przez Vertigo