Autor Wątek: NGD Ibanez Prestige RGA321 - spełnione marzenie ;)  (Przeczytany 14462 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Co do PRS CE24, to też mam :P , ale nie co inny model od tego co ma michu123 (w ogóle należy Ci się karny kutas, za brak NGD!!! a kuźwa czekałem!!!) I w sumie też jestem ciekaw porównania ;)

http://forum.sevenstring.pl/gitary-barytonowe-i-inne/(spoznione-ngd)-back-to-the-roots/
A to to kurde co jest?

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Ej co mi tu spamujecie jakimiś podróbkami Ibaneza ?? 8)

Btw. mała próbka możliwości na Hellstonie:
Wlacz osadzony player soundcloud
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
brzmienie klawiszowego leada prawie jak w Dream Theater :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Piękne wiosło. RGA mają zajebiste korpusy. Gratuluję!

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Mały upgrade. Posiedziałem, pomyślałem, powymierzałem i oto co wyszło:





Czorny RGA321 + biołe CrunchLab + PAF Pro = Jest dobrze :)
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Powtórzę się, ale ogromnie zazdroszczę! Wygląda obłędnie i tylko podkręca mój GAS na podobnego Ibaneza. :)

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Mały update:













No ten tego, jakoś nie mogłem się powstrzymać ;)
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
no dobra, sam tego chciałeś, kiedy przyjeżdżasz do mnie z tą ślicznotką?  :o

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
a ja znowu gratuluję, 321 ciężko jest złapać, niebieską co prawda widziałem parę razy (raz była na allegro za 2,5), ale "czarną" bardzo rzadko 

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Mówisz o tej sprzed kilku lat co się przewijała po archiwum Allegro? Byłem o krok od kupna właśnie tamtej, ale chłop wydał mi się jakiś taki podejrzany. Ciężko było się o cokolwiek doprosić, a parę lat temu nie mogłem pomyśleć w kategoriach - ach - kupię sobie nowego Ibaneza - bo tak i już ;)
Z tego co pamiętam - była dość mocno zgrana, szczególnie progi. Kosmetyka to tam drugorzędna sprawa - chociaż nie ukrywam, w takich gitarach też ma jakieś tam znaczenie :) Miałem wtedy mojego pierwszego RGA121, więc ostatecznie odpuściłem. 2500 za dość mocno sfatygowaną gitarę, bez kejsa i w ogóle z dość nieprzyjemnych rąk - no cóż ;)

Tak czy inaczej, w tym konkretnym wypadku może przytoczyć klasyka - Niemiec płakał jak sprzedawał. To znaczy, gdy się już dowiedział co to jest i za ile poszła, i w ogóle raczej nie był zadowolony ;)

Wiosło jest o dziwo zdecydowanie bardziej jasne brzmieniowo z deski, niż czarny braciszek. Stockowe pickupy jednak nie pozwalają mi poznać potencjału tej gitary spod palnika, ale na sucho dzwon jest ogromny a sustain mega długi. Będzie super jak do niej dorzucę jakieś markowe przetworniki z charakterem, bo te co są - za grosz wyrazu nie mają :( To samo zresztą pamiętam z czarnego 321 - również dopiero po wymianie przetworników ożyła.
Że też nawet do tak poważnych sprzętów muszą pchać na siłę te bezpłciowe Dajmarzio Baj Ajbizi... :/
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
takich szczegółów to nie pamiętam, co nie zmienia faktu, że japońską serię rga uważam za jeden z lepszych pomysłów jakie ibanez miał (ma). Polecam japońskie fr, pokazują się w różnych cenach i jak łapać to najlepiej z ebaya.

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
O ile sam kształt i pomysł na wiosło jest bardzo ciekawy (mimo że nie cierpię kształtu typowego tele ;) ) zawsze byłem ciekaw jesionowych prestiżów ;) Kto wie, może kiedyś...
Niemniej jednak - jestem bardzo zadowolony z tej niebieskiej. Spodziewałem się ciemniejszego a więc i mniej wyraźnego topu, ale jest dobrze. Nawet bardzo :) Gdyby tylko nie te plastikowe pickupy...
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
14401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2010, 00:01:57
wysłana przez wuj Bat
19 Odpowiedzi
7514 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2012, 21:58:33
wysłana przez ftideus
35 Odpowiedzi
14678 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2013, 11:02:08
wysłana przez ChopZeWsi
16 Odpowiedzi
8880 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 16:39:25
wysłana przez mrshall
9 Odpowiedzi
3059 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2014, 21:48:22
wysłana przez Leswar