Autor Wątek: Scylla- dekor/elektronika/numetal i hgw co jeszcze  (Przeczytany 5940 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Nie wiem czy Ty tak specjalnie, ale jesli nie to prosze przeczytaj to co poniżej napisałem bo Twoje wnioski są bardzo krótkowzroczne i najwyraźniej wszystko dla Ciebie brzmi prawie tak samo a piszesz jakbyś był obyty/osłuchany na miare dziennikarza muzycznego co sypie etykietkami z rekawa (z pimpołkami lub bez):

Scylla gra na siódemkach to raz (Neurothing też zresztą, ale to sa tylko takie sprostowania odnosnie tego Twojego "przeciętnego zjadacza ósemek")

posluchalem Neurothing i to im blizej do Meshuggi niz Scylli ze wzgledu na faworyzowanie łamanej polirytmii, nawet wokalnie koleś próbuje naśladować ich frontmana
 
Takie porównanie sobie zrób:

wlacz Neurothing na yt np "High Pain Treshold" a potem jakis kawalek Meshuggi
a teraz włacz Scylle (chocby z tego watku teledysk) a potem włącz sobie np Whitechapel "Possibilities of an Impossible Existence"

Jak dla Ciebie Scylla to dalej kopia Meshuggi to ja odpuszczam...w takim razie czytaj spojler, a jak dotarło to cieszę się że mogłem pomóc...

Lekki OT (w spojlerze bo nie chce robić syfu):
Spoiler

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Jakaś tam różnica jest ale nie tak znacząca aby robić z nich jakiś unikalny czy odkrywczy band. Ja szukam nowych, niestandardowych brzmień i ta kapela po prostu tego warunku nie spełnia.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
piotras - skoro tak ci się tutaj nie podoba, wszystko jest mało odkrywcze i w ogóle "be", a kółeczko wzajemnej adoracji cię wkurwia niemożebnie, to może zwyczajnie tutaj nie wchodź? Zrobisz i sobie, i nam przysługę. :)

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Liczę na to że w końcu coś się znajdzie ciekawego. Szczerze, bez wkurwiania kogokolwiek i przekory to chłopaki z VQ już bardziej obiecująco wypadają na daną chwilę z tym swoim jednym, prostym kawałkiem niż coniektóre bandy ze sporym stażem. Jakie by to ich granie nie było to zwróciło sporą uwagę, także moją.

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 191
    • NailbombAudio
Jakaś tam różnica jest ale nie tak znacząca aby robić z nich jakiś unikalny czy odkrywczy band. Ja szukam nowych, niestandardowych brzmień i ta kapela po prostu tego warunku nie spełnia.

to moze the algorithm, albo the shining, dunno lol. Ale bierem twe slowa w uwage i potrojem wysilki bo tez bym ino coś ciekawszego chcial zaprezentowac.


Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Gracie w przyszłym roku na Kaszel Party więc wtedy sobie sprawdzę. Do tego czasu nie badam nawet tematu bo na razie wieje smutkiem.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Liczę na to że w końcu coś się znajdzie ciekawego. Szczerze, bez wkurwiania kogokolwiek i przekory to chłopaki z VQ już bardziej obiecująco wypadają na daną chwilę z tym swoim jednym, prostym kawałkiem niż coniektóre bandy ze sporym stażem. Jakie by to ich granie nie było to zwróciło sporą uwagę, także moją.


Win.


Serio zią, wypierpapier.

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 191
    • NailbombAudio
Tym razem lekka zmiana gatunku w strone hardstyle techno:


Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Robicie tak zajebistą muze, że mimo że w ogóle nie słucham/lubię takich klimatów to obecnie tupię nóżka pod stołem, gratulacje :D.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ładne granie i jeszcze ładniejsze gitary :)

Poza tym takie granie uświadamia mi, że chyba się starzeję. Boli mnie głowa od darcia wokalisty.

<bez wścieklizny>

Powodzenia!
007

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Co człowiek to inaczej - ja uwielbiam jego wokal, najbardziej z całości mi siedzi :D
Czekam niecierpliwie na więcej, świetne to jest.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Miny łysego typa z gitarą mnie rozpierdalają xD

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3572 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2012, 17:32:07
wysłana przez Yony
35 Odpowiedzi
7268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2013, 16:03:05
wysłana przez fk
25 Odpowiedzi
3979 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2015, 17:42:20
wysłana przez SWK.LethalInjection
8 Odpowiedzi
3799 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2018, 14:03:50
wysłana przez drewol
2 Odpowiedzi
1967 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2020, 20:37:39
wysłana przez wuj Bat