Autor Wątek: EMG 808 - Brumienie, przesterowanie, nieprzyjemny przydzwięk  (Przeczytany 2244 razy)

Offline Coby Dick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Od kilku dni badam przyczynę dziwnego przydźwieku przy graniu na cleanie, jakby przesterowało. Dziwne, bo gram ta tych ustawieniach juz bardzo długo, tylko zmieniłem miejsce ustawienia sprzętu (Line 6 UX2 + monitory aktywne). Na początku myślałem, że monitory umierają, chociaż nie mają jeszcze roku to by była przesada, ale na słuchawkach tak samo brumi coś. Winę sprzętu też wykluczam bo podłączyłem do tego samego setupu gitarę na pasywach i nie było tego. Wygląda na to, że wina wiosła i tu pytanie co może to powodować? Słaba bateria? Zużyte struny? Jesli by pomogło w diagnozie to mogę wrzucić próbke.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Wpierw zmien baterie. Zapewne w tym problem.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
bateria, ekranowanie/uziemienie.

Offline wolfer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Miałem takie same objawy jak padała bateria. Dodatkowo EMG potrafią ściągać różnego rodzaju zakłócenia (np. z monitora) z czym też miałem nie raz do czynienia.
Jolana, eltron 100U, fuzz ....    ',, ',

Offline Coby Dick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Ok, tak jak mowicie, winna byla bateria. To moje pierwsze wiosło z aktywami i w życiu bym sie nie spodziewał takich objawów padającej baterii bo momentami brzmiało jakby sygnał był za mocny. W każdym razie dzięki za odpowiedzi.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3934 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2007, 13:10:00
wysłana przez el-biczel
17 Odpowiedzi
5457 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2009, 08:02:53
wysłana przez maślak
40 Odpowiedzi
24547 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2010, 15:24:40
wysłana przez zerodead
43 Odpowiedzi
10456 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2012, 23:41:53
wysłana przez sify11
5 Odpowiedzi
1845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2020, 20:58:40
wysłana przez Majk