Autor Wątek: korea metal z rosji  (Przeczytany 6708 razy)

Offline ACWC

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
korea metal z rosji
« 24 Cze, 2009, 04:02:37 »
Elo znacie ten zespół ? http://www.myspace.com/koreametal
Można sobie za darmo ściągnąć 2 płyty
od paru tygodni męczę te albumy i nie mogę skumać brzmienia tych gitar moim zdaniem są zajebiste ale czy ja tam słyszę fuzz dodany do mixu ? czy tak właśnie brzmią boostery al'a bb ocd ??  zawłaszcza chodzi mi o płyte "Na slomannyh Krylyah-On broken wings"

na tym teledysku jest (chyba) amp fendera i paka mesy


na innym wokal już gra na gitarze i ma zmarszczala jakiegoś
kurwa nie mogę tego rozkminić nie daje mi to spokoju

ps polecam mega fajna muza

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #1 24 Cze, 2009, 10:03:41 »
Heh, ruski prawiedillindżer. Fajne :)

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #2 24 Cze, 2009, 10:10:57 »
O, druzja igrajut ocień charaszo :)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #3 24 Cze, 2009, 17:39:38 »
lubie darte wokale po rosyjsku są zajebiste po prostu, śpiewane juz nie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #4 24 Kwi, 2013, 18:43:27 »
odkopie trupa, a co!

byłem w poniedziałek na ich koncercie i zacytuje organizatora
Cytuj
Wyjaśnienie odnośnie koncertu zespołu The Korea w klubie studenckim Straszny Dwór w Katowicach.

Na wstępie dziękuję każdemu kto wczoraj pojawił się w klubie na tym koncercie. Z tego miejsca chciałbym również przeprosić za opóźnienia koncertu spowodowane problemami technicznymi (czekaliśmy na przyjazd sprzętu zespołu Khroma).
Cały koncert był uzgadniany w grudniu 2012 roku. Wtedy wstępnie zaakceptowaliśmy termin i czekaliśmy na wytyczne dotyczące spraw technicznych. Nic się nie zapowiadało takiego rozwoju wydarzeń...
Jak wiecie koncert w Warszawie i Bielsku Białej się nie odbył. Z informacji które uzyskałem bezpośrednio od ich agencji koncertowej wiem, że warszawski koncert został odwołany ze względu na brak obecności promotora lokalnego, a co za tym idzie brak jedzenia, hotelu oraz pieniędzy. W Bielsku podobno promotor zapytał Koreę czy chcą zagrać dla tak małej liczby ludzi. Jak się okazało raczej nie chcieli.
Po przyjeździe ok 14.00 do Katowice nic nie wskazywało na taki obrót wydarzeń. Chłopaki zobaczyli klub, sprawdzili sprzęt i poszli w plener.
W tym miejscu warto tutaj dorzucić kilka słów odnośnie Finlandczyków z Khromy: chłopaki jeżdżą od miesiąca po europie koncertując totalnie za darmo prosząc tylko o kawałek miejsca do przespania się i możliwość wystąpienia! Najważniejsze jest jednak to, że wczoraj w Katowicach Khroma w 100% użyczała swój backline wszystkim zespołom! To był ich pomysł, żeby uniknąć strat czasu przy zmianie sprzętu! Chłopaki jechali do nas prosto z Pragi i byli trochę do tyłu z czasem. Stąd wzięło się całe ponad godzinne opóźnienie w rozpoczęciu tego koncertu...
Warto w tym miejscu nadmienić, że Korea nie podróżuje z własnym sprzętem. Grają na piecach i perkusji dostarczonej przez promotora lokalnego, a co najlepsze w riderze mają określone jakie marki sprzętu życzą sobie widzieć na scenie!
Po próbie dźwięku Korea wybrała się do swojego wana... Nie widziałem tego na własne oczy ale podobno Panowie zrobili sobie rundkę po okolicy klubu stojąc na dachu auta...
Koncert rozpoczął się po godzinie 20. Do godziny 22.30 Korea nie pojawiła się w klubie. Tuż przed koncertem Khromy pytania które usłyszałem w pierwszej kolejności: czy tylko tyle ludzi będzie w klubie (przed sceną było 40-50 osób, które czekały na występ finów)...
Kiedy na scenę weszła Khroma każdy był mile zaskoczony ich pozytywnym nastawieniem, profesjonalizmem i niesamowicie energetycznym setem! Grali niecałą godzinę i każdy miał niedosyt. Publiczność poprosiła o bis.
Po skończonym secie podczas przerwy technicznej na scenę wszedł jeden z fanów Korei. Był ewidentnie w „dobrym” humorze i powiedział kilka słów do mikrofonu ustawionego dla gitarzysty. Ten mały incydent nie spodobał się wokaliście Korei. Wywiązała się szamotanina w której Korea niepotrzebnie użyła pięści nie dając zareagować osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w obiekcie... Po tym incydencie ów fan został wyproszony z klubu w Korea przygotowała się do występu. Część osób widząc to zajście zaczęła opuszczać klub...
Zespół wszedł na scenę i zagrał 20 minutowy set pozostawiając ogromny niedosyt swoim fanom. Przed sceną w tym momencie zostało około 10-15 osób.
Po skończeniu na moje pytani czemu nie zagrają powiedzieli: nie będziemy grali dla 5 osób.
Nie było sensu tego komentować.

Jeszcze jedna totalnie DZIWNA sprawa: po próbie dźwięku tuż przed występem finów chłopaki z Korei pojawili się na backstage-u i UMYŚLNIE ROZSTROILI GITARY KHROMY!!! Wyobraźcie sobie co musieli czuć gitarzyści podczas grania koncertu! Po całym koncercie Korea PRZYZNAŁA SIĘ DO TEGO!

Ich aroganckie podejście do fanów oraz ekipy w klubie było niespotykane! Dementuję plotki: zespół otrzymał wynagrodzenie zgodnie z umową.
Podsumowując: nikomu nie polecam współpracy ani organizowania koncertów zespołu The Korea. Polecam odlajkować ich funpage i uprzedzić każdego, kto mógłby się wpakować w organizowanie ich koncertu.
Więcej z tego powodu jest nerwów i problemów niż korzyści. Jednak gorąco POLECAM chłopaków z Khroma!!! To oni wczoraj byli prawdziwą gwiazdą i to ich powinniśmy szczerze wspierać!
Bardzo cieszy nas również całkiem dobra frekwencja jak na tak niefortunny termin! DZIĘKI!!!
Dust n brush i Psychotic Violence dziękuję za pomoc przy sprawach technicznych oraz oczywiście za świetne występy!
Do zobaczenia na kolejnych koncertach.
dodam tylko ze korea nie zagrała źle, ale też nie wyjebala z butów. zagrali ot poprawnie.
natomiast z takim podejściem to nie wróże im sukcesu...
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2013, 18:45:00 wysłana przez sify11 »
i always go full retard

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #5 24 Kwi, 2013, 20:59:37 »
:facepalm:

Nie no przykre jest takie zachowanie, a takich "gwiazd" jest całkiem sporo, serio przykre. Mi też zdarzało się grać i dla dosłownie przepełnionych sal jak i dla niemal pustych, zawsze starałem się dać z siebie jak najwięcej (nawet jak nawalony ledwo stałem na nogach :D ).

EDIT: Wpis z Faceboka: "Mike Rodrigues: don't come back to luxembourg or we will kick your fucking ass ! M.F !!"

Czyli Panowie generalnie tacy mili są ;) takich wpisów jest więcej.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2013, 22:01:07 wysłana przez Stivo2005 »
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #6 25 Kwi, 2013, 07:21:50 »
 
 jest tera na nich hejt w PL. Miałem okazję grac na gigu w Warszawie gdzie nie wyszli. Powiem tak...gdybym nie widzial to może bym uwierzył w ich oświadczenie .

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #7 25 Kwi, 2013, 14:19:13 »
Ja myślę , że mimo wszystko każdy kij ma dwa końce. To, że inne kapele grają za frajer i daja się ruchac przez organizatorów nie znaczy że wszyscy mają się na to zgadzać. Swoją drogą też pewne sytuacje pokazały jakim to cywilizowanym krajem jesteśmy - zniszczenie busa , skrojenie tablic , jakies wyzwiska. Poczytajcie komenty pod tymi FB-kowymi wpisami...

Ja osobiście byłem na gigu we wro rozmawiałem z Basistą po koncercie . Dla mnie zajebali zawodowy gig na mega poziomie.

Trochę na koniec przyzgtwiazdorzyli bo bisów nie zagrali mimo nawoływań publiki i specjalnie przyjemnie dla innych bandów ponoć nie byli ....
Cloud9
HeadUp

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #8 25 Kwi, 2013, 14:48:38 »
Hmm... Jakby mi rozstroili wiosło to zupełnie przypadkowo na bekstejdżu bym nadepnął któremuś mądremu na gryf. Jakby ktoś grał z nimi gig to polecam :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #9 25 Kwi, 2013, 20:08:23 »
... albo porobić drucikiem sitka w kolumnie...przypadk iem... :P
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #10 26 Kwi, 2013, 00:12:53 »
Hmm... Jakby mi rozstroili wiosło to zupełnie przypadkowo na bekstejdżu bym nadepnął któremuś mądremu na ryj.
Fixd
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #11 26 Kwi, 2013, 01:16:28 »
Paczki z głów!

Offline Bloody As Hell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
  • Stejki! ♥
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #12 26 Kwi, 2013, 01:18:55 »
Nie żebym jakoś popierał ich późniejsze zachowanie, ale pomijając brak bisu (podobno było już za późno), to we Wrocku było bardzo spoko.
Wzięliśmy ich później na aftera do mnie na chatę i ogólnie bardzo mili kolesie. Żadnego gwiazdorzenia, wszyscy na równi. Wokalista po koncercie cały czas się mnie pytał czy może jechać z moją dziewczyną, żeby ich pokierowała. W domu jeszcze kilka razy się upewniał czy wszystko ok i czy nie mam spiny xD

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #13 26 Kwi, 2013, 11:20:11 »
Może w Rosji za samo takie pytanie by dostał kozikiem pod żebro?
Paczki z głów!

Offline Bloody As Hell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
  • Stejki! ♥
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #14 26 Kwi, 2013, 12:26:42 »
Tylko że inicjatywa wyszła od nas ;)
Tylko ja i dziewczyna znaliśmy drogę, a ktoś jeszcze musiał zaprowadzić pozostałe owieczki do domu pasterza i wodopoju.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #15 26 Kwi, 2013, 13:56:03 »
to mnie zdziwiliscie ;o
i always go full retard

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #16 26 Kwi, 2013, 15:32:13 »
W moich stronach tekst ...czy mogę pojechać z twoją dziewczyną ....oznacza zupełnie coś innego ;)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #17 26 Kwi, 2013, 17:16:20 »
Hejt hejtem, ale też nie można ich teraz cisnąć na lewo i prawo - zachowali się chamsko - fakt - ale może byli podpici i "żartów" im sie zachciało. Skoro do blooda pojechali, i sie jeszcze 100x pytali czy w zęby nie dostaną za dziewoje... polak by się całkiem inaczej zachował jakby nie patrzeć.

Tak wiem pierdole pierdolety ;P Ale po 2 3 koncertach hejtować ich od razu do zera ? <Tak wiem ja też się przyłączyłem xD>
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: korea metal z rosji
« Odpowiedź #18 26 Kwi, 2013, 17:26:55 »
Dobra tam tu w porządku, ale wpierdol za rozpierdalanie koncertu mimo wszystko się należy. Może teraz dostaną nauczkę i się zastanowią parę razy zanim zaczną rozstrajać gitary innym i strzelać fochy.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
4412 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2008, 17:25:56
wysłana przez lord_awesomeguy
10 Odpowiedzi
4284 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2008, 16:13:58
wysłana przez czaski
52 Odpowiedzi
27937 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2010, 00:18:51
wysłana przez jaca2303
2 Odpowiedzi
1231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2012, 23:37:15
wysłana przez Przychlast
8 Odpowiedzi
4509 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2016, 13:35:39
wysłana przez EjTin