Autor Wątek: Siostrzenica kumpla sharpiego wzywa pomocy od wrocławskich SSmanów  (Przeczytany 660 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Sprawa jest dosyć poważna.

Szczegółów jeszcze nie znam ale info jakieś już dam.
6dniowa siostrzenica mojego kumpla potrzebuje krwi. Jeśli ktoś dałby sobie upuścić troche to byłoby git.
Nie wazne jaka grupa - przelicznik jest taki, że w zamian za twoją krew, dzieciak dostanie tyle samo dla siebie.

Jutro podam info dokładniejsze. Pytanie czy ktoś deklaruje chęć ... bo szkoda dzieciaka...

EDYTA: Oto info

"Ludzie dobrego serca.
6-dniowa siostrzenica mojego kolegi potrzebuje do operacji dużo, bardzo dużo krwi i szukam osób, które mogłyby oddać krew. Nie ważne jaką macie grupę, bo to jest miara 1:1 1 litr krwi dawcy= 1 litr krwi dla Julii. Jeśli ktoś by mógł to W centrum krwiodawstwa oddaje się krew na osobę Julia Starzec i odbiera się zaświadczenie którego potrzebują rodzice tego dziecka by dać lekarzowi."

jutro oddają krew w centrum krwiodastwa we Wrocku na nią

Jak zostane zrugany na forum...trudno...pr óbowałem :)
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2012, 21:50:34 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Czyli tylko we Wrocku można?

Niech ktoś jedno złe słowo napisze, to jedynie słuszną wydaje się parafraza wróblowego powiedzenia, że wjadę mu na pełnej kurwie na jame i zrobię parę kółek na ręcznym,  ale niee, to forum nie jest takie...
Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Z tego co się orientuje trzeba podać pełne dane żeby oddać dla kogoś konkretnego więc wrzuć jest tu bo inaczej nie ma jak pomóc. Bat nie wiem jak w tym wypadku, ale ostatnio była zbiórka na Nowaka i wiem że z całej Polski można było tylko własnie trzeba było przy oddaniu zapisać dla kogo chcesz ją przeznaczyć

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Jutro rano dopiero będę wiedział...

Za późno dostałem info...
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim