Autor Wątek: Moja nowa melina - guitar-max we wrocławiu ;)  (Przeczytany 1465 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Moja nowa melina - guitar-max we wrocławiu ;)
« 05 Cze, 2012, 20:50:09 »
Ostatnio ci ja byłem w Guitar-Max'ie obczaić co w ogóle tam mają :) Kumpel strasznie zachwalał sprzęt jaki tam mają, w ogóle mokro miał w gaciach, bo pograł sobie na Gibolu Zakk'a Wylde'a.

Wsiadam w tramwaj, i szukam tejże groty... ;) Po x razach pytania się o drogę, w końcu dotarłem...pierwsze wrażenie - myślałem, że to troche większe będzie ;P. Przechodze przez próg...i gały z orbit mi wyszły - wszystkie gitary jakie chciałem choć przez chwile poogrywać w jednym miejsu ... massaaakkraaa... 8 Cazarez'a, kilka ibków Pettruciego, Korna, ... Masakra... No ale cóż - z racji, że szukam sobie 7demki w miare taniej, to się zapytuję Pana o znajomo wyglądającej facjacie (Pół godziny się zastanawiałem skąd znam gościa :P ). Są - Schecter damien, Ibanez RG 1527 gitarzysty Vaedry, i Washburn WG 587 na sterydach. Pominę wrażenia która mi się podobała. Chodzi mi po prostu o obsługę sklepu. Dadzą Ci gitarę za którą byś musiał 100 lat w okopach pracować, podepną cię pod piec jakikolwiek sobie zażyczysz, jeszcze ci 3 inne dadzą do ogrania i na deser herbatę :P Nikt się nie przypierdala, że grasz długo, do niczego itd. Na miejscu jeszcze jest studio i mini-motel jak ja to nazwałem.

Ceny - mówią, że z kosmosu, ale moim zdaniem to tyczy się tylko tych "tańszych" gitar - co jak co - za coś ten sklep muszą prowadzić. A to co wystawiają na allegro ma się nijak do tego co jest na sklepie. Np za 4k można u nich kupić zajebistego Schectera 7 USA (nie seryjny koreaniec) z zajebistym osprzętem itd. Jak na mój gust to raczej nie jest drogo, nie wspomnę już o limitowanym Music Manie Pettrucciego z 2008 roku, z osprzętem pokrytym złotem (o_O toż to jak nawet nerki obie sprzedam to by mi co najwyżej na pokrętło starczyło ;P )

Cóż - mówta co chceta - ja jestem pod wrażeniem tego sklepu i jeszcze nie raz tam zagoszczę ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Cze, 2012, 20:53:47 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
(...) nie wspomnę już o limitowanym Music Manie Pettrucciego z 2008 roku, z osprzętem pokrytym złotem (o_O toż to jak nawet nerki obie sprzedam to by mi co najwyżej na pokrętło starczyło ;P )(...)

Taki? Nie ma osprzętu ze złota, tylko ma zwyczajnie złoty osprzęt, jak choćby gitary Vai'a. :P
« Ostatnia zmiana: 05 Cze, 2012, 21:12:42 wysłana przez Trzynasty »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.


Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Skąd znasz gościa? :P

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
MarudaJB, dodatkowo był chyba na fotach w temacie Sebastiana o gitarach Dina C. bo wraz z nim i Kameckim to spotkanie miało miejsce
B ( o ) ( o ) B S