Autor Wątek: [NAD] Pomarańczowy Malutki Terrorek i Hałaśliwe Pudełko Sto Dwanaście  (Przeczytany 2276 razy)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Po paru miesiącach bujania się ze sprzedażą Laneya TF320 w końcu otrzymałem info ze składu, że ktoś go kupił. Wtedy zaczęło się rozkminianie co nowego kupić. Stwierdziłem, że dozbieram i kupię lampę :D Najpierw miała być paka 112 od Noisy Boxa na jakimś V30 czy coś, potem do tego chciałem kupić Basha SH20. Ale co to co to? :D Na alledrogo Tiny Terror za 1100 :D Pamiętając, że wersja combo mi się podobała, wynegocjowałem stówkę w dół i kliknąłem magiczne ''Kóp Teras'' ;) Chuj, że nie będę miał do czego tego podłączyć, ważne, że będę miał to:



No i tak w domku miałem pierwszą lampkę :D

Spoiler

No to ok, mam lampę, co teraz? :D Na pakę tymczasowo kasy brak, ale ale - mam zmarszczala MG15DFX. Szybkie ogarnięcie jaką impedancje ma głośnik: jest, 8. No to biorę lutowadło, gniazdo jack i tak przekształciłem go w paczuszkę ^^ Ale ile można grać na chujowej 8 calowej pierdziawce w MDFie.

Troche kasy wpłynęło, szukamy paki. Chwilowe rozważanie Noisy Boxa, jakichś używanych zmarszczali 212, itp. aż w końcu stwierdziłem, że pierdole takie ceny, szukam używki 112. Miałem do kupienia białego Noisy Boxa na Seventy 80 za bodajże 700, nawet się zgasowałem, ale po paru opiniach na shoutboxie i złych wspomnieniach z Seventy 80 w Laneyu popierdoliłem ten temat. Jeszcze pare takich propozycji było, aż Maciek nasłał na mnie matiego304, z Noisy Boxem na Emi V12 w cenie Pienciuset złotych polskich i tak o to wzbogaciłę się o takie czarne, dość duże pudeło jak na 112 z piękniutkim grillem, właśnie takie wykończenie najbardziej preferowałem :D



I tak oto znalazłem się w posiadaniu całkiem przyjemnego zestawiku:

Spoiler

Jak to brzmi? Hmmm... Jakoś tak:



Ale może też zagrać tak:



Takie coś też da rade ukręcić



I to na samym Epi. Strat robi jeszcze inniejsze sałndy, bardziej w kierunku Dio z Aldrichem, jestem pod zajebistym wrażeniem ile sałndów można wycisnąć z 3 gał i dopałki. Wiadomo, nie są to identyczne sałndy, bo nigdy takich nie osiągnę, ale z grubsza da się. Najbliżej mu do Pride & Glory, co mi zajebiście odpowiada. Jak narazie po około 4 miesiącach użytkowania robi mi i raczej nie prędko zmienię rig :) Tym bardziej, że cholernie zależy mi na mobilności. Prupki jakieś zrobię jak dorwę jakieś międzymordzie i nauczę się je obsługiwać wraz z mikrofonem :D

Dzięki wielkie z tego miejsca dla matiego i Maćka, paka jest w pyte ;D

Loff w chuj 3<
« Ostatnia zmiana: 18 Mar, 2012, 17:36:57 wysłana przez mhrok lama »

Orange

  • Gość
Khurwd. Zajebisty zestaw. Orendża gratuluję, że o ja jebię, w paczce zmień głośnik jak będziesz miał okazję :D Sam byłem w szoku co się stało, jak dopadłem wizarda na próbę i wsadziłem zamiast v12... Ten wzmacniacz jest na mojej liście życzeń i mam nadzieję, że w końcu uda mi się dorwać go :D

Posty połączone: 18 Mar, 2012, 20:01:29
Khurwd. Zajebisty zestaw. Orendża gratuluję, że o ja jebię, w paczce zmień głośnik jak będziesz miał okazję :D Sam byłem w szoku co się stało, jak dopadłem wizarda na próbę i wsadziłem zamiast v12... Ten wzmacniacz jest na mojej liście życzeń i mam nadzieję, że w końcu uda mi się dorwać go :D

Posty połączone: 18 Mar, 2012, 20:01:51
Khurwd. Zajebisty zestaw. Orendża gratuluję, że o ja jebię, w paczce zmień głośnik jak będziesz miał okazję :D Sam byłem w szoku co się stało, jak dopadłem wizarda na próbę i wsadziłem zamiast v12... Ten wzmacniacz jest na mojej liście życzeń i mam nadzieję, że w końcu uda mi się dorwać go :D
« Ostatnia zmiana: 18 Mar, 2012, 20:01:51 wysłana przez Orange »

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Mówisz? :P Może coś pomodzę z głośnikami. Na razie mi pasuje, tylko ciężko mi osiągnąć jakiś kompromis pomiędzy ustawieniem dla LP a Strata. Ukręcę coś na Epi, na Stracie brzmi tak se. Ale w sumie strata tak średnio lubie, leady mi nie pasują, jakieś takie kwadratowe, mało lejące się, i to raczej wada tego egzemplarza, na innych ogrywanych Stratach tego nie miałem. Chociaż na riffach i klinach jest miut ;D

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Zmień pickup, bo  leady to nie jest jego najmocniejsza strona ;)
weimar guitar gently weeps

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Wlaśnie zauważyłem. Zamierzam wstawic pełnoprawnego humba, jakies SH-4 albo Suhra Doug Aldrich signature, ale pewnie ten drugi w cholere drogi ^^

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Leady => dimarzio Steves Special. Jeśli o mnie chodzi, to SH4 w olsze jest twardy i kwadratowy tak jak ten hot rails.


Jeśli chodzi o głośniki, to w tych klimatach Greenback by się sprawdził.
weimar guitar gently weeps

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Cantrellowy sałnd w stracie by mi pasował bardzo ale on chyba ma machóń :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
10757 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2009, 00:12:23
wysłana przez maarioo
36 Odpowiedzi
16888 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2010, 11:54:15
wysłana przez immortal-king
25 Odpowiedzi
12153 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2009, 01:52:00
wysłana przez Radek M
10 Odpowiedzi
7284 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2010, 22:07:43
wysłana przez Dexterek
31 Odpowiedzi
11946 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2014, 14:22:25
wysłana przez mastEr_eXplorer