Autor Wątek: Veracrash minitrasa po Polsce - dziś w Gdańsku!  (Przeczytany 1056 razy)

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Witam!
Dostałem info od organizatora koncertu, kapeli wcześniej nie znałem, ale jak już poznałem to dla mnie obecność na koncercie obowiązkowa:
http://www.myspace.com/veracrash
Wstęp 10zł, zapraszam trójmiejską społeczność ss.pl! ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Posłuchałem. I się poważnie zastanawiam.

EDIT: Pieprzyć literaturę brytyjską, idę na to. Świetna muzyka, bardzo mi dobrze robi w ten deszczowy wieczór. Tylko zastanawia mnie godzina rozpoczęcia: 01:00. Tym lepiej :D

EDIT2:

Wróciłem już. Genialny koncert, najlepszy na jakim byłem w tym roku, choć wokal nie wyrabiał do końca. Świetny klimat, bardzo dobre brzmienie, basu zwłaszcza, do tego zakupiłem sobie płytkę, EPkę i koszulkę za jedyne 60zł :) A Janek zrobił dobrze wokaliście i dostał prawie to samo w prezencie ;) Z chłopakami sobie posiedzieliśmy, pogadaliśmy o tym i owym - bardzo sympatyczni ludzie, nie mogę się doczekać, kiedy znowu wpadną. Aż wstyd, że tak mało ludzi przychodzi na takie koncerty...

A, i Grolsch za 7zł to jest to.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2010, 01:48:27 wysłana przez mondomg »

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Kto nie był, niech baaardzo mocno żałuje - było jak mówi Rafał.
Kto nie był i mieszka w okolicy Łodzi - niech się nie zastanawia tylko rezerwuje czas na jutrzejszy wieczór. Najlepszy koncert za 10zł na świecie, a dla niektórych najlepszy w tym roku w ogóle ;). It's awesome. And cheap! And awesome! And even cheap for that awesome! ;)
Fajni ludzie, fajnie grają, życzę im sławy i rzucania dolarami w mokre od szampana cycate dziwki!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
O, o właśnie, kto nie był, ten pedał. I kto nie pójdzie w Łodzi jutro też pedał.

Pedały same.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
70 Odpowiedzi
17202 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2010, 21:28:58
wysłana przez Yony
17 Odpowiedzi
3707 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2010, 15:15:25
wysłana przez Omlet
9 Odpowiedzi
13133 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2012, 12:03:13
wysłana przez Wizard
7 Odpowiedzi
4663 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 23:01:33
wysłana przez Guitar Spot
0 Odpowiedzi
1492 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2013, 13:07:38
wysłana przez gb66