Autor Wątek: Cennik Mayones  (Przeczytany 14933 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #25 02 Sie, 2010, 22:17:15 »
Budzan - nie o to mi chodzi. Nowa produkcja pewnie będzie droższa, i to mnie nie zdziwi, tylko żeby nie było "kfjatkuf" że stare (powiedzmy) Setiusy które nowe kosztowały po <3k nagle używane pojawią się za 3,5.

Chociaż... a w sumie co mnie to, i tak nie kupię :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 776
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #26 03 Sie, 2010, 09:28:04 »
Tylko jednocześnie Mayo samo zamyka sobie krajowy rynek, przynajmniej ten średnio-budżetowy. Wiem że niby mają Flame, ale... widzicie sami za ile Wuj sprzedaje swojego i sprzedać nie może. Niby lewus więc wiadomo trudniej, ale wystarczy poszukać za ile idą Mayo/Flame, nawet >50% ceny przy odsprzedaży się traci.

Dobra, naprawdę kończę. Tylko ciekawe ile osób teraz zamówi sobie nowego Setiusa 7, i stracić potem połowę przy sprzedaży, skoro w tej bez większego problemu można prawie-nowe wiosło klasy MM JP7, który trzyma i będzie trzymać wartość.

I to są te kwestie, które chodzą mi po głowie przy zakupie każdego następnego wiosła. Z jednej strony nie wymieniam często gitar, bo jestem lefty, a jak coś mam, to najczęściej po krótkim czasie potrafię dostosować się do mankamentów gitary, a każda ma coś niewygodnego. Z drugiej strony:
- myślę, że jestem po prostu geograficznie zdeterminowany Mayo, zawsze mogę w 1,5h tam dojechać i ew. zjebać kogoś ;)
- do tej pory mieli low entry price level, a o sprzedawaniu się przy zakupie myśli raczej mgliście (coś jak o rozwodzie w trakcie ślubu ;)). Ale teraz i ten argument odpada.
- przy sprzedaży (a jednak!) jest się raczej sporo w plecy. Za to swoje LTD dałem tyle, że i za tyle samo sprzedam...

Zostaje mi czekać, aż Smaga ogłosi rozwiązanie Proghmy-C i sprzeda mi swojego lewego Setiusa 7. Na dziś the answer is: ni chuja! ;)
Paczki z głów!

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #27 03 Sie, 2010, 10:45:01 »
a gdzie w Was ten element żydowskiej duszy ktora nakazuje Wam się targować? :D
wg moich informacji można od nich szarpnąć 20% rabatu na starcie a jak lepiej się potargujesz to pewnie da się więcej. Suma summarum daje to Custom Shopy na poziomie 3,5-4k USD, czyli kurwa tyle samo co Jackson - jak już pisałem to trochę nie ta liga :)
« Ostatnia zmiana: 03 Sie, 2010, 10:50:06 wysłana przez b3ny666 »

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #28 03 Sie, 2010, 14:58:31 »
Budzian, nie wiem, nie widziałem tej z allego, miałem okazję kupić od znajomego (widziałem, macałem, przyjemna), możliwe, że chodzi o tą samą

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 776
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #29 04 Sie, 2010, 10:56:53 »
Zostaje mi czekać, aż Smaga ogłosi rozwiązanie Proghmy-C i sprzeda mi swojego lewego Setiusa 7. Na dziś the answer is: ni chuja! ;)

Jest szansa i inna opcja! Smaga podobno zbiera na Regiusa! ;D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 776
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #30 04 Sie, 2010, 12:26:24 »
Pewnie dostanie po starej cenie + mega rabat, więc... za jakiś czas New-Wuj-NGD-x2? :irokez:

Ten Setius na celowniku od wielu miesięcy i podejrzewam, że nie szybciej jak ca. za rok coś z tego będzie.
Paczki z głów!

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #31 12 Sie, 2010, 23:57:36 »
Heh, to o ile nie poprawili jakości w porównaniu do tych kilku wioseł (incl. ich semicustom) to szczerze życzę powodzenia, bo ceny byłyby (wtedy imho zresztą już były) nieadekwatne mocno do tego co w zamian (zwłaszcza gryfy/progi etc.)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #32 13 Sie, 2010, 01:12:35 »
Cytuj
Opcje custom to:
- jesionowy top
- brak bindingu

Squire, to chyba według takich standardów masterbuilt.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #33 13 Sie, 2010, 09:06:44 »
Generalnie jeśli wiosło w standardzie ma binding to pozbawienie go tego bindingu jest jakimś tam kastomem. Może akurat tak się właścicielowi podobało i tak chciał... i pewnie jeszcze dodatkowo zapłacił bo jest to odstępstwo od normy. Mimo tego, że wiosło jest niejako "biedniejsze" to wymaga specjalnego traktowania podczas produkcji w stosunku do standardu...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #34 13 Sie, 2010, 12:29:42 »
Cytuj
wiosło jest niejako "biedniejsze" to wymaga specjalnego traktowania podczas produkcji w stosunku do standardu...

Tzn płacimy za opuszczenie upierdliwego, wymagającego niezwykłej precyzji, czasochłonnego cyklu technologicznego? :D To jest najlepsze, co przeczytałem od dawna na tym forum!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #35 13 Sie, 2010, 13:33:15 »
Ja nie mówię, że mayo nie zaoszczędzi... i tak na prawdę nie wiadomo też czy kazali sobie za to płacić... Ale zrobienie czegoś inaczej niż jest w standardowej ofercie jest customem - rozumianym ty przeze mnie jako zmiana wyglądu wiosła żeby bardziej odpowiadało moim oczekiwaniom i było bardziej "moje"... A to czy będzie taniej czy drożej nie ma tu znaczenia...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 776
Odp: Cennik Mayones
« Odpowiedź #36 17 Sie, 2010, 09:14:28 »
Paczki z głów!