Autor Wątek: Niestandardowe podłączenie bramki szumów  (Przeczytany 2236 razy)

Offline Baran222

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Niestandardowe podłączenie bramki szumów
« 27 Lip, 2017, 06:36:51 »
Cześć!

To mój pierwszy post tutat, zatem witam wszystkich serdecznie.

Czy ktoś byłby łaskawy wytłumaczyć mi jak podłączyć kopię ISP Decimator G string metodą na cztery przewody z zestawem piec+ boss gt100 również podłączonym na 4 kable? Jest takie cuś w ogóle możliwe? Jeśli tak to czy ktoś byłby łaskaw uraczyć mnie jakimś schematem podłączenia albo jakoś ładnie wytłumaczyć?

Głównie chodzi o wyeliminowanie sprzęgów przy bardziej rozkręconym piecu. Ogólnie chcę dołożyć do zestawu konkretną bramkę szumów.

Pozdro!
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2017, 06:39:43 wysłana przez Baran222 »

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Siemandero.

To nie jest niestandardowe podłączenie, w moim rozumieniu. Zakładam, że bramkę umieszczamy po bożemu,  za preampem wzmaka.

Czysty sygnał z gitary do Guitar in bramki. Guitar out do in bossa. Send pętli bossa do input wzmaka, do tej pory tylko dodaliśmy wlot-wylot bramki dla czytania czystego sygnału przez Decimatora.

I teraz - send wzmaka do gate in bramki, gate out bramki do return pętli bossa. Zamknęliśmy preamp prawdziwego wzmaka wraz z układem Decimatora w pętelce bossa.

Dalej normalnie, out bossa do return wzmaka, włala.

Decimator czyta czysty sygnał i do niego się dostosowuje, a właściwy uklad bramki zbiera śmieci z preampu oraz tego, co w bossowskim łańcuchu masz przed nim ( o ile boss pozwala na dowolny układ pętli / łańcucha).

Mam nadzieję, ze o to chodziło.


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
8750 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2010, 19:52:29
wysłana przez thunderbird
12 Odpowiedzi
3180 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2012, 13:16:39
wysłana przez Sulphur
4 Odpowiedzi
3164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2012, 19:30:22
wysłana przez glowa-glowa
2 Odpowiedzi
2210 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sie, 2013, 20:43:08
wysłana przez Ghost_of_Cain
0 Odpowiedzi
1391 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2014, 14:40:19
wysłana przez WeenSon