Autor Wątek: NAD: Marszczal MS-2  (Przeczytany 1820 razy)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
NAD: Marszczal MS-2
« 19 Lut, 2017, 19:22:41 »
Dzisiaj rano dziewczyna spytała się mnie, czy chcę się pobawić w "ciepło-zimno". Na początku myślałem, że to jakiś pojebany podstęp(bardzo w jej stylu), ale w końcu w wyniku poszukiwań odnalazłem to:
Detale
Detale

Powiem tak: mała rzecz, a kurwi. Niby 1W, a głośny jak skurwysyn. :o

Ficzery:
- Wyjście słuchawkowe(duży jack).
- Wejście na zasilacz(nie używam póki co, bo w zestawie jest bateria 9V).
- Kontrolsy: volume, tone oraz pstryczek off-on-overdrive.

Przester jest symboliczny(takie Piaaaaard), ale na szczęście mam osobny w kostce do takich rzeczy.

Byłby absolutny czad, jakby to jeszcze miało reverb ale wiadomo - wszystkiego mieć nie można. :P

Ogólnie jaram się, bo przez ostatnie lata jechałem na konfiguracji laptop + słuchawki, więc to jest pierwszy jakiś wzmacniacz w moim domu od lat. :)

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 472
    • myheaven
Odp: NAD: Marszczal MS-2
« Odpowiedź #1 19 Lut, 2017, 19:49:35 »
Przeżywałem to samo 3 lata temu, tyle de mam MS - 4. Dostałem od mojej na urodziny. Małe to to ale głośne i można na nim spokojnie ćwiczyć i jest to jedyny wzmacniacz gitarowy jaki mam w domu po tylu latach przerwy, cieszyłem się jak dziecko. A miałem kiedyś taki zestaw w skali 1:1, czyli głowa valvestate i 2 paki marszczala.Ktus kto nie stracił sprzętu i przez długi czas nie miał , i z mozołem stara się odbudować swój arsenał tego ni zrozumie
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: NAD: Marszczal MS-2
« Odpowiedź #2 19 Lut, 2017, 21:10:28 »
Zrób mu cab mod'a, można się zdziwić ;)



Swojego ms2 zabieram często jak gram sztuki. Fajny żeby się rozgrzać jak trzeba.
No pain No gain !

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: NAD: Marszczal MS-2
« Odpowiedź #3 19 Lut, 2017, 21:29:11 »
Zrób mu cab mod'a, można się zdziwić ;)
A, słyszałem, że jak się pokombinuje to można niezły efekt osiągnąć. :)

Na 100% któregoś dnia dodam mu więcej diabła, bo ten OD jest cieeeeniutki.

A jak mi się będzie naprawdę nudzić to dodam pętlę(o ile nie będę musiał żadnych ścieżek ścierać żeby to zrobić). Z tego co widzę tam jest moc miejsca wewnątrz na mody wszelakie.

Przeżywałem to samo 3 lata temu, tyle de mam MS - 4. Dostałem od mojej na urodziny. Małe to to ale głośne i można na nim spokojnie ćwiczyć i jest to jedyny wzmacniacz gitarowy jaki mam w domu po tylu latach przerwy, cieszyłem się jak dziecko. A miałem kiedyś taki zestaw w skali 1:1, czyli głowa valvestate i 2 paki marszczala.Ktus kto nie stracił sprzętu i przez długi czas nie miał , i z mozołem stara się odbudować swój arsenał tego ni zrozumie
Clean jest cudowny. Ja zapomniałem, że moja gitara może tak pięknie brzmieć!

Oprócz tego sprawdza się stara zasada: połowa brzmienia to stosunek sygnał-szum.
« Ostatnia zmiana: 19 Lut, 2017, 21:56:46 wysłana przez Tadeo »

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Odp: NAD: Marszczal MS-2
« Odpowiedź #4 20 Lut, 2017, 11:36:44 »
Mam Ms-2, cab mod + mniej mułu + regulacja głośności na przesterze + jeszcze jakies mody. Kosztował grosze, a jest zajebisty :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
3592 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2012, 16:55:40
wysłana przez Stivo2005
32 Odpowiedzi
4316 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2015, 02:03:33
wysłana przez Eregeth