Autor Wątek: NAD Mesa Boogie Dual Rectifier Small Logo RevF  (Przeczytany 5806 razy)

Zomballo

  • Gość
Radku na V1 spróbuj 12AX7 Tung Sola. Wg. mnie największa różnica w brzmieniu to zmiana końcówkowych i V1 lub inwerter V5 (tu też mi sie dobrze sprawdzał w mesach Sovtek LPS). :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Jak dorwę to sprawdzę. Ale pono ten TAD o którym wspominał Lasse jest bezkonkurencyjny i jestem go bardzo ciekaw.

O tych 6L6 WXT Sovteka ktoś mi coś powie?
No pain No gain !

Zomballo

  • Gość
Miałem to w Single na końcówce. Bardzo ładny bas ale nie wytrzymały dwu lat. Jak na kanapowe granie to mizernie. Pewnie trafiłem na jakąś pizdowatą parkę. Testowałem też militarne 6P3S-E (nie podobały mi sięw mesach, bardzo płaskie) a w Dualkach miałem EHX i JJ. Zawsze spoko. Wszystkie niuanse wyciągniesz na EQ.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No pain No gain !

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


Miałem Mese OS 4x12 slant i zostawiłem mimo wszystko 2x12 recto lepiej siedzi w miksie i mniejsza do live styka, ale 4x12 kurwi bardziej  ;D

Pozdrawiam.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Jaka jest różnica między tymi Rev G, E ?
wearehelp.bandcamp. com

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix




Pozdrawiam.

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
O fak! Gratulacje! Jeden z moich "wet dreams". Zazdroszcze w chuj.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
takie o to jest. Mesa czeka na lampki, dlatego evh. Przyznać natomiast muszę, że ten wzmak zapierdala że aż strach. Wcale nie gorzej niż mesia.


Wpadły w moje łapki też dwie szt. 12ax7 Mullarda (Bogen by Mullard) z lat 60-tych. Będzie wsadzane i sprawdzane.
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2016, 23:41:51 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !