Autor Wątek: Ostrzeżenie  (Przeczytany 4651 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #25 27 Maj, 2020, 19:35:34 »
@october wrzuć tutaj zdjęcia i opis z olx, bo ciężko spojrzeć na to wszystko obiektywnie.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #26 27 Maj, 2020, 19:36:03 »
Pisze na priv do Ciebie. Nie będę juz tu dyskutował bo każdy widzę juz jest sędzia prawnikiem itd w jednym.
Pozdrawiam

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #27 27 Maj, 2020, 20:03:17 »
Wezcie obaj wrzuccie tutaj screen z rozmowy i zdjecia z aukcji i bedzie klarownie i bez podchujek.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #28 27 Maj, 2020, 20:18:39 »
I jakieś cycki jeszcze wrzućcie. Bo temat bez cycków to pedalstwo.

Dogadajcie się bez prawników i po sprawie. Jak wiosło nie ma innych wad to pójdzie do innego domu i ktoś będzie zadowolony. Szkoda nerwów.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #29 27 Maj, 2020, 20:27:49 »
Ja nawet zaproponowałem juz konkretna kwotę za te „zarysowania” ale kupujący juz mi wysyła polecone itd. Jakbym miał kasę to pewnie bym mógł się jeszcze z nim dogadać, zwyczajnie kupiłem juz kolejne graty i jedynie co mogę to mu zadośćuczynienić za tylne zadrapanie które wg niego jest nie do przełknięcia. @wuj Bat ,poszedłem za Twoja radą,żeby nie było ze oszust z OLX na forum.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #30 27 Maj, 2020, 20:42:34 »
Chłopaki, to prosta sprawa jest :)
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #31 27 Maj, 2020, 21:44:48 »
Jak to było? Ten temat @#$&* wart bez fot. Wystarczy link do olxa i wszystko bedzie jasne. Sprzedajemy z żoną teraz sporo zabawek po dzieciakach, lego itp. Każda wada, brak czy cokolwiek odbiegające od ideału jest opisane i są zdjęcia. Żeby nikt nie miał najmniejszej wątpliwości co kupuje. Nikt nigdy nie reklamował tego co dostał a nawet dostajemy info, że to co pisaliśmy czy bylo na zdjęciach to prawie nie widać i jest zajebiście. Tak więc nie rozumiem podejścia sprzedającego. Biorę wiosło z powrotem odsyłam kasę i jeszcze browara na przeprosiny stawiam. Koniec kropka.

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #32 27 Maj, 2020, 21:57:12 »
Panowie, spokojnie , october jak dostanie przelew to Wam potwierdzi, że wszystko jest juz dogadane. Naprawdę nie ma co mnie palić na stosie..

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #33 27 Maj, 2020, 22:00:23 »
Tak czy siak link do ogłoszenia z chęcią bym zobaczył. Skoro Pablo nie ma sobie nic do zarzucenia może chyba wrzucić.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #34 27 Maj, 2020, 22:06:20 »
Dobra, mam screen z fragmentem rozmowy.

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #35 27 Maj, 2020, 22:12:51 »
A więc doszliśmy do porozumienia. Kolega  wydał pieniądze zanim ja otrzymalem gitarę. Więc zbyt dużo opcji nie zostało żeby to bezboleśnie się odbyło.

Mam dostać zwrot na ustaloną kwotę za te rysy w dwóch ratach. Pierwsza wyszła dziś a druga pod koniec czerwca.

O zdjęcia z aukcji proście Pawła. Jest tutaj na forum.

007

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #36 27 Maj, 2020, 22:28:41 »
Nie mam juz tej aukcji,jak sprzedaje to je kasuje. Nie robię tego specjalnie po prostu tak robię, poszukam w archiwalnych.
Ale skoro doszliśmy do porozumienia to juz chyba możemy zamknąć ten temat? Czy mam jakiegoś bana na forum za coś? Bo juz mi się dostało i wydaje mi się, że skoro „dobiliśmy ostatecznie targu” to chyba możemy puścić całe zajście w niepamięć?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #37 27 Maj, 2020, 22:50:56 »
Masz nauczkę! :D
Paczki z głów!

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #38 27 Maj, 2020, 22:55:47 »
Teraz juz inaczej będę robił opisy i foty na OLX to pewne, mam dość takich stresów

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Ostrzeżenie
« Odpowiedź #39 27 Maj, 2020, 23:12:18 »
Gała dla modstapo i mogę zamykać.
Za darmo takich dramatów to nie będę przecież dopuszczał :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan