Autor Wątek: [NGD x 2] Ibanez UV, Gibson Explo (6str)  (Przeczytany 5211 razy)

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
[NGD x 2] Ibanez UV, Gibson Explo (6str)
« 26 Gru, 2012, 17:44:18 »
Yo,

Oba graty już od dawna na chacie, ale święta są więc jest trochę czasu żeby porobić foty i się nimi pochwalić ;).

1) kolejny nudny Ibanez, czyli UV7 SBK. Imo jedyny niekiczowaty UV jaki produkowali, a produkowali krótko, bo zdaje się tylko w 97r. Jeszcze stare łączenie gryfu z korpusem. Pickguard niestety nieoryginalny (albo oryginalny, ale z poszerzonymi otworami na pupy - nie wiem), parę odprysków lakieru, ale to najlepiej gadający Ibanez jakiego miałem :)

Spoiler

2) Gibson Explorer 76 EB. Wreszcie mogę udawać Hetfielda. Nakleiłem na pickguard czarną folie żeby być bardziej podobny. Z modów to jeszcze są krzywo założone Sperzele, most i customowa (czarna!) nakładka na switcha od pupów. Fajne wiosło, jak ktoś chce mieć ciemno brzmiącą gitarę do łojenia, to jak znalazł. Mahoń i 500T robią robotę :D. Brakuje mi w nim tylko Floyda, no ale znajdźcie mi mahoniowe Explo z Floydem. Chyba tylko lutnik pozostaje.

Spoiler

Bardzo zadowolony jestem z gratów, tylko że znowu w domu jest za dużo sprzętu. Ale cholera teraz to już nie wiem z czego zrezygnować, każde wiosło jest inne i każde zajebiste :D.

Pozdro600

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Fajne badyle. Nic tylko pogratulować!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Deska w UV też ma frezy pod EMG?

Gratulacje, bardzo ładna parka czarnuchów
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Dzięki :).
Tak, deska frezowana pod EMG.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Bardzo zadowolony jestem z gratów, tylko że znowu w domu jest za dużo sprzętu. Ale cholera teraz to już nie wiem z czego zrezygnować, każde wiosło jest inne i każde zajebiste :D.

Doskonale znam to uczucie ;)

Gratulacje! PieReS, Bonger to już był zajebiście konkretny rig, a teraz jeszcze doszły dwa nowe patyki - nic tylko zabijać. 
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
ooo, masz nowe zabawki... pograłbym na tym explorerze, żeby zobaczyć jak się taki kształt korpusu ma do wygody grania

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Ten Ibanez... Jak na wiosło z 97 roku jest w zajebistym stanie (z tego co na fotach widać)


Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
@Musza: hehe, no taki już los :). Bonger i PRS mają u mnie dożywocie, reszta jeszcze nie wiem. Wątpię żebym dorwał fajniej brzmiącą siódemkę Ibaneza, więc bardzo możliwe że też zostanie na długo. Jakbym znalazł mahoniowego Explorera z Floydem albo nowym Kahlerem, to tego pewnie bym puścił dalej :D

@krzy: o wygodzie gry: http://forum.sevenstring.pl/gitary-barytonowe-i-inne/ksztalt-gitary-a-wygoda-gry/ . Albo przychodź ograć :D

@Phoenix: technicznie bardzo dobry stan, wizualnie - są obicia, wgniecenia lakieru, otarcia itd. ale tylko na korpusie i też nie ma tak że lakier odłazi czy są ubytki w drewnie, więc jest naprawdę ok :). Gryf zdrowy, na główce żadnych obić. Generalnie widać że była sporo grana. BTW ostatnio kumpel kupił Jacksona Professional z 92 roku - lakier (oryginalny) praktycznie nietknięty, więc wiadomo - nie ma reguły :)

@mastEr_eXplorer: no fajnie, tylko ja używkę chce. Polowałem z pół roku na ebayu europejskim i kiszka - jedyne co było to Vampire ze 2 razy w sensownej cenie, ale on ma korpus jesionowy. Był jeszcze ESP explo, ale w cenie takiej że szkoda gadać. Opcją jest też kupno starego explo z kahlerem, ale ponoć lipnie to działa i niełatwo jest znaleźć.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ten Ibanez... Jak na wiosło z 97 roku jest w zajebistym stanie (z tego co na fotach widać)

Ty chyba nie widziałeś mojego 7620 z 97. ;)

pele - gratulacje. :D

chyba mojego :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368


@krzy: o wygodzie gry: http://forum.sevenstring.pl/gitary-barytonowe-i-inne/ksztalt-gitary-a-wygoda-gry/ . Albo przychodź ograć :D



no czytam ten temat na bieżąco ale sam chyba wiesz jak się ma czytanie do bezpośredniego obadania ;) muszę zajrzeć do Was kiedyś na nową salkę i w praniu sprawdzić jak się z Explo dogaduję

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Ten Ibanez... Jak na wiosło z 97 roku jest w zajebistym stanie (z tego co na fotach widać)

Ty chyba nie widziałeś mojego 7620 z 97. ;)

pele - gratulacje. :D

chyba mojego :D

Phi - co Wy wiecie o utrzymywaniu gitar  :D



1998 rok...  8)

Gratulacje Pele - Chętnie bym obmacał tego Juniwersa. Ciekawe jak wypada w porównaniu do 7621? ;)
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
ghostek, prowokujesz jakiś lokalny łódzki zlot?  :D btw. sam bym to chętnie porównał

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
spoko, można sie ustawić na granie coverów Maczugi.

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
A do tego nie potrzeba 8 stringów i 29 progów? :D
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
jak chcesz możesz sie ubrać w 8 par stringów.
ale serio, jestem pod wrażeniem jak się ten UV odzywa z samej dechy. Miałem już UV777BK, ale to jak dzień do nocy.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
explo 7

Zaczęty przez primer « 1 2 3 4 » Gitary 7-strunowe

77 Odpowiedzi
31465 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2010, 18:56:33
wysłana przez Draiman69
18 Odpowiedzi
13229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2010, 20:12:29
wysłana przez Rumak
13 Odpowiedzi
9635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2011, 19:59:14
wysłana przez gkoz
44 Odpowiedzi
17183 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2011, 23:27:54
wysłana przez Mikes
19 Odpowiedzi
7454 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2011, 03:22:46
wysłana przez harry_manback