Autor Wątek: Dead On Time (z nowym wokalistą) - cover Foo Fighters  (Przeczytany 3185 razy)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Narzekaliście strasznie jaki to zniewieściały jest nasz wokalista, no więc proszę bardzo - specjalnie dla Was jest nowy który ma znacznie więcej testosteronu.

Jest to lajwik ode mnie z chawiry. Użyliśmy wioseł Oscar-Schmidt, które spisały się znakomicie. Nie spodziewałem się że gitary za 500 PLN mogą tak zadzwonić!
Gitary nagraliśmy przez piezo i pojemnościówki. Wszystko poszło na setę, Tomeczek nawet śpiewa (w lewym głośniczku).
Strój: Drop C#


ZAPRASZAM:
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2012, 08:36:41 wysłana przez Tomek Martyniak »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Lepiej. Dużo lepiej.
Choć nadal momentami pod chodzi pod to, co ci pisałem, że nie przepadam ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
To co się rzuca w uszy to to, że wokale są nierówno zaśpiewane i czasem są poza tonacją. Brzmienie jak najbardziej ok. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Jest dużo fajniejszy niż ten pierwszy jedyne co mnie rzuca się w oczy to że brzmi jakby strasznie się wysilał śpiewając, nie ma takiej lekkości ale i tak brzmi fajnie :D

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Etam, tamten wokalista wyglądał jak pizda ale głos miał kozacki po chuju jak dla mnie, i przez to kapela się wyróżniała. Ten nowy mi się nie podoba :). A wokale faktycznie w chuj nierówno jak Tomek wchodzi.

Pozdro

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
To jest lajw na szybko w domu po baru browarach ... nie nagranie studyjne, więc że coś jest nie równo to chuj w to :)




Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Trochę przytłumiona barwa, jakby ze ściśniętym gardłem śpiewał. Ogólnie bardzo fajnie. Wasz poprzedni bardzo ciekawie śpiewał, jednak bywał też drażniący z tym ciągłym wyciem.

Ale i tak nikt was nie lubi ;P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
To jest lajw na szybko w domu po baru browarach ... nie nagranie studyjne, więc że coś jest nie równo to chuj w to :)

Nie rozumiem koncepcji umieszczania w necie nagrań kapeli "po paru browarach". IMHO żenujące podejście.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Bo to raczej nie jest jako tako umieszczanie nagrań zespołu do oceny, a bardziej pokazanie zmiany wokalisty (na fejsbuku szły niezłe szitstormy, gdy tego nie zrobili od razu)...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No to pokazali. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież

Nie rozumiem koncepcji umieszczania w necie nagrań kapeli "po paru browarach". IMHO żenujące podejście.

Cry me a river :)  ... muzyka jest po to abyśmy mogli się dobrze bawić, jesteś poważniejszy od Benedykta XVI. ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
8/10 w skali strasburgera
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
8/10 w skali strasburgera

Jak pokażesz swój filmik, nie będzie 10 tylko poza skalą ;)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Az, acceptuj challenge! :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Haha, nie, nie będę się z chłopakiem w dyskusję wdawać już niepotrzebnie. ;) Niech sobie piwkuje i nagrywa filmiki do neta. :tak:
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Zagrane - może być, ale też nie dawałbym tego oficjalnie jako coś co ma promować zespół jeżeli jest to przygotowane na szybko. Zgadzam się z Selfslave, za dużo spinki w głosie, na moje uszy też ewidentnie za bardzo sciska gardło. Takie coś słychać od razu jeżeli się to wymusza.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
18888 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2011, 21:43:04
wysłana przez gitara
0 Odpowiedzi
3139 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2011, 12:33:33
wysłana przez Tomek Martyniak
0 Odpowiedzi
1071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2011, 18:22:33
wysłana przez terrormuzik
2 Odpowiedzi
1376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 21:27:23
wysłana przez sylkis
8 Odpowiedzi
2825 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2011, 22:54:42
wysłana przez roqa