Autor Wątek: [bandit112] Completed Cold Episode  (Przeczytany 1471 razy)

bandit112

  • Gość
[bandit112] Completed Cold Episode
« 27 Sie, 2012, 17:59:18 »
Completed Cold Episode



Wlacz osadzony player soundcloud


Nowy numer. Jak zwykle, zapraszam do wyrażania opinii.

A, to ma być taka jakby ballada, więc się chłosty nie spodziewajcie :D
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2012, 18:04:18 wysłana przez bandit112 »

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Zaleciało 51 TSA  ;D

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Pusta struna G drażniąco dzwoni.

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
Może nie jakoś zbytnio innowacyjne, ale bardzo fajne. Jakaś odskocznia od tej "chłosty" :D
nie lubie placki

bandit112

  • Gość
No, następny wałek będę tworzył we współpracy z klawiszowcem. Może deathmetal kościelny z tego wyjdzie? :D Sam jestem ciekaw. Tym czasem dzięki za opinie. Może nie zbyt złożone, ale i tak spoko że ktoś w ogóle przesłuchuje ;)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Fajne :) Można wiedzieć na jakim sprzęcie to nagrywałeś?
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Starej daty jestem więc wibrato i bendy sa dla mnie dość istotnym elementem frazeologii i to jest rejon który zdecydowanie powinieneś dopracować. Jednak słychac ze sie rozwijasz. Twoje pierwsze wypociny, bo inaczej tego nazwać nie sposób, jeszcze z ś.p. pigmeja a to to po prostu przepaść IMO in plus dla Ciebie.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Fajne, za długie. Przez to brzmi jak zapis wprawek, zlepek szkiców i pomysłów, z których coś tam chciałeś poskładać.

A ma swoje świetne momenty! (np. 1:40 - mogłoby być tego więcej)

Nie znam się, więc zapytam - czy akustyka, lub czegoś, co go udaje, się nie kompresuje? Niektóre dźwięki wyskakują i kłują w dupę jak szpilka.


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Kurwa, no po prostu nie... mi się nie podoba. :( Sama kompozycja, już pomijam artykulację & sound
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

bandit112

  • Gość
Fajne :) Można wiedzieć na jakim sprzęcie to nagrywałeś?

No. Cleany to elektryk wpięty w linie bezpośrednio (nie miałem interfejsu jak to nagrywałem). Wszystkie inne gity nagrywane tak samo, tylko po drodze dostały przester od peaveya bandita 112. Bas to w/w clean obniżony o oktawę programem, potem nałożony jakiś kompresor i EQ. Perka do addictive drums (set złożony z różnych paczek, pobrałem wszystkie jakie są).

Starej daty jestem więc wibrato i bendy sa dla mnie dość istotnym elementem frazeologii i to jest rejon który zdecydowanie powinieneś dopracować. Jednak słychac ze sie rozwijasz. Twoje pierwsze wypociny, bo inaczej tego nazwać nie sposób, jeszcze z ś.p. pigmeja a to to po prostu przepaść IMO in plus dla Ciebie.

Dzięki :) Wiem, że artykulacja i feeling leży, bo gram dopiero jakieś niecałe (albo i już całe) 2 lata. Na to się pracuje latami :)

Fajne, za długie. Przez to brzmi jak zapis wprawek, zlepek szkiców i pomysłów, z których coś tam chciałeś poskładać.

A ma swoje świetne momenty! (np. 1:40 - mogłoby być tego więcej)

Nie znam się, więc zapytam - czy akustyka, lub czegoś, co go udaje, się nie kompresuje? Niektóre dźwięki wyskakują i kłują w dupę jak szpilka.

No kompresuje, ale tyle szumów było że wolałem zostawić takie jakie jest :/

Kurwa, no po prostu nie... mi się nie podoba. :( Sama kompozycja, już pomijam artykulację & sound

:(

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
24415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2011, 20:09:16
wysłana przez mondomg
14 Odpowiedzi
2513 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2013, 23:08:57
wysłana przez Palomir
2 Odpowiedzi
977 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Gru, 2012, 15:23:15
wysłana przez bandit112
1 Odpowiedzi
2098 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2016, 10:43:24
wysłana przez animate
11 Odpowiedzi
5767 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2016, 13:52:10
wysłana przez kropek