Autor Wątek: [pivovarit] Trial by Ordeal  (Przeczytany 623 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
[pivovarit] Trial by Ordeal
« 03 Sty, 2012, 23:40:03 »
No więc postanowiłem w końcu wyskoczyć z czymś do ludzi:)
Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie stworzenie czegoś w klimatach Hansa Zimmera, Two Steps From Hell czy Immediate Music... no i o to jest pierwszy WiP
Wlacz osadzony player soundcloud

Smarujta do woli, to jest wczesne demo póki co;) ale mimo wszystko mam nadzieję, że komuś się spodoba
W przyszłych kawałkach spróbuję troche low-tuningu dorzucić.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2012, 23:47:09 wysłana przez pivovarit »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: [pivovarit] Trial by Ordeal
« Odpowiedź #1 04 Sty, 2012, 00:21:24 »
Sorry man, ale to brzmi jak muzyka do taniego horroru. :D w solo się trafił jeden krzywy dźwięk, sample skrzypiec mnie nie przekonują (jeśli to skrzypce), fortepian megaplastik... no, to tyle. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: [pivovarit] Trial by Ordeal
« Odpowiedź #2 04 Sty, 2012, 00:25:02 »
Zdaje sobie sprawę, że Zimmerem to ja nie jestem ;)
Za długo zwlekałem z upublicznianiem czegokolwiek aż w końcu naszła mnie myśl: "Jak nie wypuścisz czegoś dzisiaj to jesteś cipa" - no i nie chciałem być cipą ;) (cudem zdążyłem przed północą!)
A to wszystko jest work in progress - bas i skrzypce zamierzam nagrać sam niebawem. A sample znaleźć lepsze
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2012, 00:30:21 wysłana przez pivovarit »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: [pivovarit] Trial by Ordeal
« Odpowiedź #3 04 Sty, 2012, 11:16:37 »
Brzmienia w demo to dla mnie "technikalia" wiec dzisiaj sa takie jutro inne a jak obrobi fachowiec to jeszcze inne wiec dopoki coś nie jest skrajnie dziwne typu zamiast gitary stado pszczół to jest ok jako materiał pogladowy.
Natomiast sama kompozycja zapowiada się ciekawie, tylko jak dla mnie trzeba ją rozwinąć. W zasadzie słabo narasta napięcie, tego mi cholernie tu brakuje. Tutaj tez zgodzę sie z Az ze brzmi to jak wycinek z jakiejś sceny filmowej, ale to myslę żadna hańba a wrecz przeciwnie. Solo popracuj nad melodyka i tempem bo IMO pogubiłeś się w pewnym momencie i jak dla mnie jest więcej krzywych, takich złych krzywych dźwięków i czasami z wrazeniem ze na siłę dodanych w sensie jakbys nie miescił sie w czasie i chciał dograć jeszcze jedną nute. No to tyle ode mnie, a klimat bardzo przyjemny o i wart rozwinięcia.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: [pivovarit] Trial by Ordeal
« Odpowiedź #4 04 Sty, 2012, 11:21:30 »
Takie PeeReLowskie Requiem for a Dream, tak mi się skojarzyło :)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....