Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2506597 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2950 09 Sie, 2010, 12:18:55 »
Akurat co do znaków się zgadzam - droga prosta jak od linijki, asfalt jak stół, domów ni widu, ale twardo stoi znak "obszar zabudowany" (chyba przydrożnymi kretowiskami :D ) I 50ka :facepalm: Ale darcie 150 na dziurawej 70ce też jest troszkę nie teges moim zdaniem...

A kursy? A czego uczą na kursie B? Jazdy 40ką i parkowania, które i tak potem 3/4 osoby robią krzywo. Że o dopierdalactwie egzaminatorów (Moja :love: zdawała B nie tak dawno to wiem coś o tym) i oczywiście placowi który nie służy do niczego sensownego nie wspomnę.
niedaleko mojego domu leci sobie zakopianka - jest parę zakrętów i postawili 90 :P spokojnie można je śmignąć przy 120 a przy ciut lepszym samochodzie 160 problemem nie jest. Tak samo droga do krk - non stop kurwa 70 :/ a droga nowiutka

A co do "grunt nie dać się złapać" to ciekawe że byś się zawsze zatrzymywał. Jak byś śmigał na crossie po lasach a później wjechał na drogę i zaczęły Cię smerfy gonić bo moto bez świateł itd. i miał co niedzielę płacić po 500 zeta mandatu to raczej że byś spierdalał.
Albo ta zwykła złośliwość czyli powalanie drzew na leśne ścieżki ;/

zuosiej, nie przebije to i tak części dwupasmówki przed płatną a4 - ostatnio tamtędy wracałem z rodzicami z wesela i złapały nas smerfy. Na prostej drodze dwupasmowej - nikogo przed i za nami. Jechaliśmy 80 km/h, bo już późno było, to i reakcje opóźnione... Ale facet stwierdził, że tutaj jest ograniczenie do 40 km/h. Genialnie!
Ssiecie.