Autor Wątek: Cennik Mayones  (Przeczytany 15011 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Cennik Mayones
« 31 Lip, 2010, 00:03:38 »
heh, 2 lata temu jak kupowałem setiusa, to standardowy gtm kosztował 3100 ;) ale były stockowo na shallerach, teraz masz do wyboru dimarzio, seymoury, emg  i te sprawy. nie wiem, ale wydaje mi się, jak byłem w fabryce mayo, że te nowsze wiosła wychodzą im jakieś takie ładniejsze. ładniej dobrane klocki drewna, czy coś, czy może lepiej polakierowane, coś na rzeczy jest chyba, szkoda tylko że teraz jużtylko gigbag w cenie, a kiedys były kejsy.

tak czy siak sprzedaz ciagle rosnie, wejdz sobie na zagraniczne fora, ot chociazby na amerykanska odmiane tego serwisu i poczytaj co ludzie pisza. placza ze nie ma u nich mayonesow i ze nie mozna ich dorwac, czytalem nawet opinie jednego typa, ktory ma caparisona i setiusa i pisał, że setius lepszy i fajniejszy..

jak brałem swojego, jak juz wspominałem, bylo to 2 lata temu, to chwalili sie ze mieli miesiac gdzie setiusów sprzedali 90. samych setiusów. to jest bardzo duzo, do tego dochodza basowki ktore robia furore i inne regiusy.

podsumowujac, jesli cos jest donre, to musi byc drogie bo inaczej nikt w to nie uwierzy ;)