Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680964 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Cytuj
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać

A serio - jeśli twoja kobieta zostawiła cię z powodu swojej "najlepszej przyjaciółki" to najwidoczniej obie mają narąbane we łbach. I zdecydowanie to NIE była kandydatka na trwalszy związek, skoro z takiego powodu się rozstajecie. Tyle może na pocieszenie :tak:

Zresztą młodych dup jest dużo.

1. popieram tezy Dexterka i Mistera...
2. nie ma nic gorszego, jak dać się uzależnić od kobiet/y. Trochę za późno sobie to uświadomiłem, więc Turgon masz parę lat bonusu od wujka... ;)


Cytuj
Cytuj
dorzuciłbym jeszcze posiadanie nad sobą kogoś, kogo ma się za idiotę

Ja miałem nad sobą przez 3 miesiące jebanego kurwiszcza (nie, proszę nie cenzurować, to było JEBANE KURWISZCZE) które (na określenie "która" to sobie trzeba zasłużyć) to kurwiszcze z powodów czysto osobistych doprowadziło do zwolnienia mnie z roboty, przy okazji rozpieprzając akcję promocyjną pewnej szacownej firmy (nieważne jakiej, w każdym razie dystrybutor pewnego koncernu elektro) w ćwierćmilionowym mieście.

A nie Sylwia z Koszalina? ;) Nie bójmy się nazywać tego po imieniu! U mnie było to samo. Tyle, że na koniec wysłałem na sukie skargę do samego zarządu. I wyjebali ją. Miałem naprawdę wielką satysfakcję za to, co potrafiła.

No nie wyrabiam przez tego barana z periphery. Wrzuciłem sobie na słuchawki płytę, może się przekonam - myślę, a ten się kurwa drze bez sensu. Nożesz ja pierdole...

Wróó-blasty - normalnie +1 na 100%!
Paczki z głów!