Autor Wątek: Booster  (Przeczytany 15258 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Booster
« 10 Lip, 2010, 08:02:05 »
Xotic EP Booster,

Moj najnowszy ulubieniec! I gadam to jako koles ktory nienawidzi boosterow ;) Podbija o magiczne 20dB i robi z sygnalem cos takiego, ze jest wiecej iskierki (nie siareczki). To tak jakby ktoś pochlastal ziarno przesteru na 3 czesci i rozpylil w charmoniczne. Ma w srodku dip switch 2 pozycje, mozesz troche shiftnac pasma - jeden odpowiedzialny za gorke, drugi za dolik, podbijasz, lub ucinasz, ale standardowa opcja jest jednak dla mnie najlepsza. Poza tym, to co juz znalem z innych xoticow, czyli wrazliwosc na granie z lapy (nie mechaniczne napierdalanie drewniana lapa, nie o tym mowie), fajnie sie wyczyszcza przy delikatnej grze, potrafi jebnac przy dynamiczniejszym przylozeniu. Co tam jeszcze... acha, zasilanie moze odbyc sie za pomoca wewnetrznej baterii (tak kurwa, w ten paluszek wchodzi standardowa 9 voltowka) lub przez zasilacz w widelkach 9-18VDC. Ja go zalaczam na standardowym 9VDC, na 12/18VDC ma za duzo headroomu jak dla mnie, nie tyle ze sie rozmywa, ale traci to co IMO w nim najlepsze, iskrzaca sie kompresje. Ma jeden minus, ktory jednoczesnie moze byc plusikiem dla ludkow z mala przestrzenia na pedalboardzie. Jak dla mnie moglby byc zwyczajnie wiekszy, taki jak rozmiar znany z serii BB/AC/RC, ten jest mikroskopijny (na gig Wujcia, Maslaka, i MrMikko przynioslem go w kieszeni), trocje jest malo stabilny pod noga, ale na rzepie w pedalboardzie powinien byc stabilniejszy. Pozytyw to taki, ze w praktycznie kazda dziure go wcisniesz ;) Poza tym, odkad go mam to w zasadzie nie wylaczam, wiec mam to w dupie. Cena jak na efekty xotica tez jest smieszna, 500 za efekcik ktory kocham calym serduszkiem? No kuuurwa :) W petli go nie probowalem, w sumie nawet mi sie nie chce, tam gdzie jest mu i mi jest dobrze.

Co do EQ w petli, GE7 konkretnie. W najblizszym czasie na mojej stronie zamieszcze w dziale z modyfikacjami secik modow jak go totalnie wyciszyc i ztrubajpasowac bez modyfikacji obudowy. Za pare zloty (parenascie, chyba ze ja to zrobie to paredziesiat - wystawiam fakturki) zrobic tak, by GE7 byl cichy jak myszka. Na jamce mam stara serie GE7, moze uda mi sie gdzies dorwac nowszy model, wtedy bedzie kompletny tutorial.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3271 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2012, 20:23:08
wysłana przez sylkis
Booster/przester

Zaczęty przez Turgon « 1 2 » Efekty

33 Odpowiedzi
22756 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2009, 19:48:11
wysłana przez Pan Sinner
19 Odpowiedzi
10367 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2009, 20:01:12
wysłana przez shitol
5 Odpowiedzi
3206 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2012, 16:19:05
wysłana przez sify11
delay / booster

Zaczęty przez kara10 Efekty

10 Odpowiedzi
3471 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2013, 12:08:31
wysłana przez Br-Owca