Autor Wątek: Gicio wynalazek  (Przeczytany 8208 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Gicio wynalazek
« 01 Cze, 2010, 09:21:15 »
A ja i tak uważam, że najlepsze rozwiązanie to 1xH, 1xVol. Ewentualnie 2xH (tudzież 1xH, 1xS), przelacznik 3-poz i 1xVol z push-pullem na rozlaczenie cewek. :)
mientczak. jedyne sluszne rozwiazanie to x2 humbucker + 3pozycyjny przelacznik + dwa niezalezne przelaczniki od splitowania - a volume i tone to zupelnie swoja droga, i bez zadnych zjebanych push-pulli - czyli to co ja mam :D i jeszcze z biegiem lat dojdzie do tego kontrola od piezo, jak mnie bedzie na nie stac ;)
oczywiscie pod warunkiem, ze nie chce sie bawic takimi zabawkami, jak ta topikowa tutaj, bo ona jest zdecydowanie sesnowna konkurencja dla mojego rozwiazania ;)

ale widze, ze nie tylko ja mam to zboczenie, ze im wiecej przelacznikow, galeczek itp, tym bardziej sie jaram :E zamiast mentalnosci typu "ma grac od razu bez kombinowania" i w gicie jeden humbucker + 1volume i to wszystko, a na piecu tez volume, gain i eq i to wszystko :E tacy tutaj widze tez sie znajda, ale ja chyba bym sie zesral jakbym mial byc tak ograniczony, wkurwialoby mnie to - wole posiedziec miesiac nad szukaniem tego soundu, ale miec mozliwosc ukrecenia wszystkiego, a nie nawet od razu jzu porzadnie, ale zawsze by mnie korcilo poeksperymentowac i nie mialbym na to szans...
normalnie jak pewnego dnia bede spal na kasie, to se jeszcze jagurara...chuj, w ogole bass VI! sprawie :D
« Ostatnia zmiana: 01 Cze, 2010, 09:25:13 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
71 Odpowiedzi
39028 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2010, 15:36:18
wysłana przez Wybielacz666
7 Odpowiedzi
5499 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2016, 21:45:33
wysłana przez Zomballo