Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2509447 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2450 19 Maj, 2010, 09:31:55 »
Crank - ja właśnie poluję żeby gdzieś ograć Kelly i RR. Strasznie podobały (podobają nadal) mi się klasyczne gibolowskie Ex i V, ale manualnie jest już gorzej... są po prostu za duże (nie jestem jakimś bykiem :P ) a brak profilowania krawędzi korpusu jest co najmniej irytujący. Dlatego czaję się na RR (kurna w RnRze wisiała taka sztuka od Corta pod nazwą VXcośtam ale już jej nie ma) i Kelly'ego, w sumie z czystej ciekawości. Chociaż... SG też ma swoje wady, więc nie wiem czy będę temu kształtowi aż tak wierny jak na początku myślałem ;)

PS. Nadal w temacie, wersja dla kowbojuff-i-innych-ogólnie-pojętych-wieśniakuff-maczomenuff:



:headbang:

PS. Się podniecacie tymi Vintage i innymi... Kupcie starego MiJa jak tak wam zależy na tr00 vintage (a nie "Vintage"), co najwyżej trochę prac konserwatorskich będzie wymagał. Cenowo jak się dogadacie np. z HR i nie wybierzecie jakiejś topowej sztuki to wyjdzie pewnie niewiele więcej, a strata na odsprzedaży będzie sporo mniejsza. O jakości i soundzie nawet nie mówię ;)

ED: Powinienem przestać przeglądać stare aukcje allegro, bo jak widzę takie sztuki w takiej cenie to zaczynam się robić nerwowy... http://www.allegro.pl/item1010408116_dean_cadillac_select_w_kolorze_tiger_eye.html



Kolejne widzimisię, nie od dziś i nie od wczoraj - kadilak, nie kot :P
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2010, 11:02:22 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.