Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92404 razy)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Cytuj
Aha, przypomniało mi się, że mam w domu kilka urządzeń odbierających energię przesyłaną bezprzewodowo...

Spoiler
...za którą płacisz, czytaj ze zrozumieniem ...

Qrwa! Ludzie! Czy na prawdę jesteście do tego stopnia ograniczeni? Wątki są wydzielane dla zainteresowanych, nie jesteś zainteresowany to spierdalaj pisać o gitarach barytonowych, no sorry ale już nie wytrzymałam !!


To jest offtop, posty się nie nabijają do licznika, więc mogę pisać bez sensu... :D

Dla mnie spinanie pośladów w takich tematach jest najlepszym motywem do śmiechu. :D

-JA MAM RACJĘ!!
-NIEE!! GÓWNO PRAWDA! CZŁOWIEK JASZCZUR ISTNIEJE!!
-NIE ISTNIEJE! SPIERDALAJ! POPATRZ NA FAKTY!!
-NO PATRZĘ I WIDZĘ, ŻE MA ŹRENICE! A TAK W OGÓLE TO JESTEŚ CHUJ I TYLE!
-TY JESTEŚ CHUJ I NIE ZNASZ MATEMAAATYKI!

normalnie komedia :D
Każde dziecko wie, że to najlepszy temat do zrobienia flejma, więc się wszyscy zluzujcie, bo gumki od gaci wam pękną :D
Idę wyczyścić monitor, bo go oplułem i czytać głupie tematy o gitarach barytonowych, wszak nie muszę tu zaglądać.

edit: wrobel, jeśli chodzi o władze i jej omiany, to ktoś mądry - chyba (nie-)Jaszczur Churchill kiedyś powiedział - Demokracja to beznadziejny system, ale lepszego nikt nigdy nie wymyślił.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2010, 00:16:28 wysłana przez el-biczel »