Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92530 razy)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Tesla (...) Facet był w opozycji do sporej części ówczesnej naukowej prosperity. I był geniuszem. To złe połączenie, bo prędzej czy później musiało się skończyć konfliktem :) Przypisuje mu się też zbudowanie silnika napędzanego wodą (nie wodorem tylko wodą) ale... obraził się na świat i zaprezentował go tylko wąskiej grupce ludzi i powiedział że on pierdoli taką zabawę i nie pokaże go całemu światu. W tym momencie trochę ciężko o fakty.

Dokładnie, żadnych zdjęć czy innych dowodów, tylko bajeczka o samochodziku na wodę, podczas gdy większość wynalazków Tesli jest dobrze udokumentowana. Na tej samej zasadzie mogę napisać, że zbudowałem perpetuum mobile, ale że mi kazano spierdalać z tego tematu, to nikomu nie pokażę ;D
 Apropo o ile pamiętam samochód na wodę wynalazł Cugnot pod koniec XVIII wieku.  8)

Nikt nie każe nikomu nigdzie spierdalać :D to było uogólnienie :D Tyczy się wszystkich, którzy zabierają głos, tylko po to, żeby sobie poszydzić ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...