Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92409 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Junia to jak w tym kontekście czytać Twoje poprzednie posty :) Bo naprawdę wpisujesz się w schemat każdego new age'owca którego posty czytałem na jakimkolwiek scepowym forum. Ever :) Jak na razie tylko zarzuciłaś mi faszyzm i chęć krzyżowania Jezusa. Strach się bać jak głębiej sięgniesz do swoich zasobów miłości bliźniego ;)
Terror - nie krępuj się. Czasem fajnie jest tak swobodnie poszybować w bezmiarze hmmm spisku :)

EDIt: Tak jeszcze żeby nie było że zbywam spiskowców pogardą. Mój brat jest zdrowo jebnięty na punkcie altmedu i energii orgonowej, więc czuję się zagrożony tym tematem. Na swój prywatny użytek wykrystalizowałem taką teorię na ten temat: teorie spiskowe znajdują posłuch głównie wśród tych ludzi, którzy mają jakiś problem z zaakceptowaniem siebie w rzeczywistości, a nie starcza im czegoś (odwagi/zdrowego rozsądku i właściwej samooceny, kontektsu historycznego/niepotrzebne skreślić, potrzebne dopisać) żeby zmierzyć się z bolesną prawdą i przyjrzeć mechanizmom rzadzącym światem naprawdę. Bo to też nieprzyjemny trip. Ale jednak uważam, że lepiej wyjaśniać pewne sprawy z użyciem narzędzi które mamy i kierując się chociaż częścią szarych komórek :) Swoją drogą zauważcie jak często specom od szaraków, reptilionów itepe wyrywa się antysemityzm. Czasem przypadkiem łatwo coś takiego wyłowić w wywiadach. I wtedy wszytko staje się jasne :)
« Ostatnia zmiana: 06 Kwi, 2010, 21:03:42 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.